Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá hogy színt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy színt valljon?

Figyelt kérdés

Van egy srác(idősebb nálam) akivel hihetetlenül jól elvagyunk, néha utált rá hogy más vagyok mint a többi lány, de ennyi. Én úgy érzem, hogy tetszem neki.(nekem nagyon tetszik ő)A kérdés az lenne, hogy hogyan érjem el azt hogy elmondja mit érez. Mert jelen pillanatban ez mindennél fontosabb lenne(szülők!!!). Köszi szépen

15/L


2010. aug. 18. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem hozd romantikus helyzetbe : pl parkban este séta kettesben meg ilyenek , és valahogy utalgass.

nálam hasonlo volt hogy jártam már fiuval de hallani akartam hogy szerelmes és én mondtam ki neki, mire ő rá vágta hogy ő is csak nem akart elijeszteni :)

de a leirt alapján ti még nem is jártok, azért sok sikert

2010. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2010. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszi!!

Második, valahogy így gondoltad: bocsi, csak kiváncsi vagyok, mi a francot akarsz?!

2010. aug. 18. 09:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy te mit érzel! Aztán várj, hogy mi történik!


Amíg mindketten a másikra vártok és féltek, hogy talán ő nem így érez, nem fogtok előre lépni. Bátornak kell lenned, és felvállalni a lehetséges visszautasítást is. Ettől ő is bátrabb lesz, és ha vannak ilyen érzései neki is, akkor majd elmondja.

2010. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az első vagyok ! mondjuk mondhatnád neki azt : ugy kelene már vamai jo fej pasi , mondjuk magas, barna haj, barna szem vicces, és jól megértem magam vele , ismersz ilyet ? persze a magas barna blablű, szövegemnél az ő tulajdonságait mond, vagy

bár minden pasi olyan jo fej lenne mint te , veled olyan jo elvagyok és mosolyod meg csillogó szemeidet vesd be

2010. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

rengeteg olyan helyzet van amivel a tudtára tudod adni..

pl:

-simítsd végig a kezét és amikor a tenyeréhez érsz fogd meg a kezét és engedd el(:

-öleld meg mikor elbúcsúztok/köszöntök és adj a szája mellé puszit

-hívd át magadhoz dvd-zni és smacis jelenetnél teis csókold meg,vagy csak adj egy puszit,a többi megy magától:D

2010. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Egyszer már céloztam arra, hogy még nem találkoztam olyan normális sráccal, mint ő, erre jött az, hogy

-Te más vagy mint a többi ány. -titokzatos mosoly.

Lehet ez szerinte elég volt, de nekem kicsit több bátorítás kellene.

2010. aug. 18. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:

A több bátorítást ne tőle várd, ő a tiedhez hasonló helyzetben van, ergo ő is fél az elutasítástól. Ha van testvéred, megbízható, jó barátod, akkor tőlük kaphatsz bátorítást. Vagy akár itt tőlem: Hajrá! (Remélem, elég biztató volt.) :)


Legyél vele, nyílt, őszinte! Akkor ő is meg fog nyílni. Ez a legjobb/legegyszerűbb út...

2010. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Húha...én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok...most ha nem tudnámmilyen azt mondanám kérdezd meg...de tudom mit érzel.Barátok vagytok ugy-e?amúgy én is csináltam olyant hogy észrevegye de nem sikerült..voltak pillanatok mikor már szinte kimondta de nem.És én sem.Mindketten félünk.de ti el tudjátok ezt intézni úgy érzem.Tuti jó lesz.Nagyon szoritok,ja és dobj meg légyszi a privát e-maillel,és mondd el hogy másképpen hogy viselkedik veled?kiváncsi vok..na puszkó
2010. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

első vagyok ! na akkor ott kellet rákérdezni?

" mit akarsz ezzel mondani ? "

és ha azt mondja hogy áá semmi, akkor mond nyugodtan hogy én meg azt hittem célozni akarsz , de ha semmi akkor nem is kell beszelnünk róla,

szal ha megint ilyet mond csak bátran ! ragadd meg e a golyóit - persze csak képletesen :D

2010. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!