Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hozzáállás ez a barátnőmtől? Nem túl paranoiás katasztrófára készülni?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt még. Mesélte hogy nála van egy életmento hátizsák, ami mindig indulásra kész, ha valami katasztrófa helyzet lenne. Van benne katonai elsősegély csomag, kotszer, gumikesztyu, konzervek, víztusztító, ilyen kés olyan kés, gyertyák stb stb

Nem túl furcsa ez egy kiegyensúlyozott családból származó, értelmes 30 éves nőtől? A világ legélhetőbb városában... Nekem nagyon furcsa


2021. márc. 3. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég valószerűtlen, hogy beüssön valami olyan jellegű katasztrófa, hogy szüksége legyen rá, de ha netán mégis megtörténik akkor ő valószínűleg élni fog, mi pedig megszívjuk. Amúgy kicsit furcsa, de ha megnyugtatja akkor miért ne..
2021. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, a covid óta azt érzem, hogy bármi megtörténhet bármikor. De szerintem ha csak ennyi furcsasága van a lánynak, nem nagy cucc
2021. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Én képtelen lennék együtt élni egy ilyen paranoiás emberrel.

Mert ez a hátizsák csak egy dolog. De van mögötte egy gondolkodásmód, ami minden lépését végigkíséri. És ilyen gondolkodású emberrel én nem tudnék együtt élni.

2021. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet vmi film utàn
2021. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van egy mini felszerelésem, de nem hátizsák, csak egy-két dolog, kötél, tűzgyújtó, szuper kés, meg egy nomád íj nyilakkal. De mivel egy olyan szintű katasztrófa nem valószínű hogy ezeket használni kelljen, inkább kisebb dolgokra vagyok felkészülve pl. Van egy kész terv a fejemben, hogy mit menekítenék, ha mondjuk tűz ütne ki és a házat kéne gyorsan elhagyni. 😀

26N

2021. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem paranoia. Úgy hívják prepper. Túlélő-felkészülő. Fogd fel úgy mint egy hobbit. Én örülnék egy ilyen csajnak.
2021. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is inkább az esetleges lakás/lépcsőháztűzre vagyok felkészülve agyilag. Miket kapnék magamhoz ami kell feltétlen.
2021. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Latszik, hogy nem ismered a svajciakat. Ott minden tarsashazban kotelezo a bunker. A baratnod teljesen jofej, normalis. Ez raadasul meg csak tultolva sincs.
2021. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BeefEater ***** válasza:
58%

Ez az USA-ban jobban megszokott, ha úgy keresel rá, hogy "go-bag", akkor sok cikket és videót találsz róla, hogy mit érdemes beletenni.

Arra szolgál, hogyha bármi miatt el kell hirtelen hagyni az épületet akkor a legszükségesebbek össze legyenek készítve.

Amihez kellhet: földrengés, árvíz, ipari katasztrófa, lakástűz, stb.


Hobbinak nem tekinteném, még nem is nagyon drága. Nekem kifejezetten bejön az előrelátó gondolkodásmód.

2021. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!