Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd idegesiteni a tavkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd idegesiteni a tavkapcsolat. Mit tegyek? 90km a tavolsag. Idegesit hogy nemtudok akarmikor menni a baratomhoz amikor akarok. Bar lehet ma kicsit nyugos vagyok es azert vagyok ilyen. Szulinapja is lesz.

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Beülsz a kocsiba és 1 óra alatt ott vagy, azért 90 km-er nem valami nagy távolság manapság.

Mindenhova autópálya visz kb.

2021. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tud vezetni o se en se.
2021. márc. 4. 13:10
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Te vagy az gondolom, aki múltkor annyit írt ki ide, hogy hiányzik a pasija.


Nem kímélnél meg minket a hülyeségeidtől?


Amúgy meg mit tegyél.


A) Költözz vele össze!

B) Szakítsatok!

2021. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom kiről beszelsz
2021. márc. 4. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Felülsz valamire aztán ott vagy 2 óra alatt... Látszik mennyire akarod megoldani a problémát.
2021. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Szakits
2021. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy itt sokan imádnak utazgatni, de munka mellett nem olyan egyszerű, pláne, hogy kijárási tilalom van, ha meg nem dolgoznak, akkor is felesleges időpocsékolás. Nyilván megéri, ha szereted a másikat, de rengeteg időt elvesz az az 1-2 óra rendszeresen, amit hasznos dolgokra is fordíthatna az ember.

De megoldás sajnos nincs. Ha nem tud valamelyikőtök költözni, akkor ki kell bírni, vagy szakítani kell.

2021. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:((((((( meg nem dolgozunk. Felek munka miatt mar nemlesz kedvem utazgatni vonatozgatni:( de nagyon szeretem
2021. márc. 4. 13:27
 9/16 Hellmano ***** válasza:
19%
Fiatal vagy még , majd rájössz a távkapcsolat csak egy dologra jó, dugni, mikor találkoztok és ennyi. Ha komolyabban akarjátok költözzetek össze, ha meg nem, akkor vagy összejártok dugni ugyanúgy, mint eddig vagy keresel a közeledben valakit, ennyi.
2021. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Na mi azert költöztünk össze...emiatt hálás vagyok
2021. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!