Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem akarok távkapcsolatot? 27/F

Figyelt kérdés

27/F vagyok. Sose volt még semmilyen párkapcsolatom, távkapcsolat sem. Ugyan néha beszélgettem neten távol élő lányokkal, de sose jutottunk el semmi komolyabbig. Továbbá több okból nem kívánom a dolgot:

- Nincs kocsim, jogsim, nem nagyon tudnék menni másfelé a lány után.

- A munkába buszozás sok időmet elveszi, egy határszéli városba ingázok, nagyon nem férne bele, hogy egy másik irányba is járkálnom kéne.

- Ugyan nem a szex a fő, de vágynék a fizikai intimitásra, a randevúkra, a közös programokra. Nem csak arra, hogy legyen egy fix messengeres partnerem.

- Továbbá vannak néha önbizalom problémáim, lehet, hogy féltékeny is lennék. Nem biztos, hogy eleinte meg tudnék benne annyira bízni, hogy tényleg csak én vagyok neki.


Max úgy viselnék el egy távkapcsolatot, ha x időt jártunk már előtte, és megbízom már benne, de szerintem úgy sem az igazi. Távmunkás is voltam, az se jött be annyira, jobb az olyan mukahely, ahová szeretek bejárni.


Nagymamám mondat, hogy keressek neten a ugyanolyan keresztény vallású lányt, mint én. Ugyan nekem is fontos lenne ez is. De inkább beérem a kereszténység másik ágához tartozóval, aki itt lakik, és ide tervez, mert lokálpatrióta is vagyok. Tudom, hogy ők miután találkoztak a nagypapámmal, pár évig távkapcsolatban voltak, és tényleg nagyon összekovácsolta őket, de én nem erre vágynék.



2020. febr. 16. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Normális
2020. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de 27 évig mit csináltál, ki sem mentél a házból? Iskola, munkatársak, barátok?
2020. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt távkapcsolatom.

Bár nő vagyok de az esetek 90% èn utaztam a fèrfihoz mivel ő kèsőn vègzett a munkával így ez volt az èsszerübb.


Heti 1x találkoztunk de akkor a hètvègèt együtt töltöttük szóval 2 napot együtt voltunk ès azt a 2 napot csak egymásra szántuk.


Így vègül kibirható volt a távkapcsolat.

2020. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A távkapcsolat nem kapcsolat.
2020. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút helyes, ahogyan vélekedsz erről.
2020. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valamikor féltem is a lányoktól gimi alatt. Egyetemen műszaki karon nem volt szerencsém. Utána munkanélküli is voltam, akkor pesze, hogy nem, aztán elértünk a mosthoz. :D
2020. febr. 17. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!