Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható e a lelki gyász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható e a lelki gyász alatt elkövetett bűn?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt ismertem meg a mostani barátnőm.A napokban tudtam meg hogy történt egy félrelépése melyből van egy 5 hónapos kislány.Amikor megismertem 4 szerettét gyászolta, nagyon maga alatt volt.Titokban tartotta és a testalkata miatt észre sem vettem.Más városban lakunk és mostanra terveztük az összeköltözest

Feszélyezve érzi magát a történtek miatt ...


2021. márc. 4. 16:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Elitélitek mert megcsalt

Nem ismeritek az egy év történéseit ...

Én úgy érzem van az a menthető körülmény amikor egy ilyen ballépés megbocsátható

2021. márc. 4. 18:04
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor miért kérdezed?
2021. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam ki hogyan áll hozzá.Ha csapodár lenne akkor nem élt volna 21 évig élettársi kapcsolatban melynek a megboldogult párja halálaval lett vége
2021. márc. 4. 18:10
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy megcsalt, csak hogy lehazudta a csillagos eget, terhességet, gyereket! Ez nem párkapcsolat, hanem egy idegen mentegetése, mert kötődni szeretnél, pedig ő ezek szerint átver, mert egyedül van, és támaszt keres.
2021. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyse jön ki a matek. 5 hónapos a gyerek. A terhesség 9 hónap. Az úgy már 14 hónap. Te 1 éve ismered. Akkor téged nem csalhatott meg, hiszen amikor terhes lett még össze sem jöttetek. Viszont kb.2 hónapos terhes lehetett, amikor megismert téged. Akárhogy is történt, akármin ment keresztül, elfogadhatatlan, hogy a párja elől titkolta a saját gyerekét. Egyébként hogy képzeled az összeköltözést? Te eltartod a szavahihetetlen nőt és a jóégtudja kinek a gyerekét? Szép dolog a szerelem, de ne hagyd kihasználni magad.
2021. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
ez kamu.
2021. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
En is matekot akartam megkerdezni, mert mindenki atsiklott felette. De 15-os eszrevette. Megcsalas nem volt. Hazugsag meg igen. Te dolgod, hogy mit csinalsz vele, rendelkezesedre allnak az informaciok. De ez mindenkeppen redflag az emberek tobbsegenel. Martirkodhatsz egy sort, hogy ennek ellenere osszejossz vele, csak utana ne ide jarj zokogni, hogy atvert meg egy par dologban. Azt se tudom, hogy neked ez milyen kapcsolat, hogy eszre sem vetted. Bah, az egesz egy nagy kupac.
2021. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%
Amíg nem gyászolsz addig fogalmad sincs az mit okoz! Olyan érzések játszódnak le olyankor amik megőrítenek! Padlót fog az ember érzelmileg.. összezavarodik.. az érzelmek úgy kavarognak, hogy kiégetik a szívét!
2021. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
35%
a jézus szívét.
2021. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kukaaa
2021. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!