Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható e a lelki gyász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható e a lelki gyász alatt elkövetett bűn?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt ismertem meg a mostani barátnőm.A napokban tudtam meg hogy történt egy félrelépése melyből van egy 5 hónapos kislány.Amikor megismertem 4 szerettét gyászolta, nagyon maga alatt volt.Titokban tartotta és a testalkata miatt észre sem vettem.Más városban lakunk és mostanra terveztük az összeköltözest

Feszélyezve érzi magát a történtek miatt ...


2021. márc. 4. 16:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha az eltitkolást érted bűn alatt akkor azt neked kell vele megbeszélni.
2021. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem. A csajodnak van egy gyereke akiről eddig nem tudtál? Nem láttad vagy mi?
2021. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Megbocsátható? Igen, hisz tőled, az értékrendedtől függ, hogy ezek után képes vagy vele együtt élni, elfogadod, hogyha a barátnődnek rossz a kedve hazudik, és lefekszik másokkal.

Hogy én megbocsátanám? Kizárt, nem akarok szorosabb viszonyt ápolni olyan nővel, aki kapcsolatunk alatt megcsalt és terhes lett, amit meg is szül.

2021. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez csak az én verzióm a sztorira, mert amúgy elég érthetetlen:

A nő félrelépett egy előző kapcsolatában és terhes lett. Szakítottak, miközben a szerettei meghaltak, gyászolta őket. Emiatt a gyász miatt mikor megismerkedett a pasival, elfelejtette elmondani, hogy terhes. És egy év alatt csak egyszer találkoztak, mert amúgy nem tudom hogy tudta volna elrejteni a hasát is, a gyereket is, meg azt is, hogy szült.

Bár a kérdező azt írja, hogy őt csalta meg, úgyhogy más megoldás nincs: a csaj 7 hónapos terhesen szült.

2021. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha olyan fontos neked,hogy elfogadod a gyerekkel együtt,megbocsátható,ha neked belefér
2021. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!