Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapdaba estem. (? )

Figyelt kérdés

Figyelek a benso ertekekre.

De a kulsore is.


Sikerult legutobb a vilagg legcukibb, de legszexibb es legaranyosabb le legkeg stb arcu testu lanyaval osszejonnom.


Vege lett.


Es megfertozott, tojeletes teste es arca volt. Nagy mellek, kerek fenek, alro szeplok az arcon, cuki pofi, kerek arc, (olyan macskas temintet) tutajos szemek, hosszu derekig ero haj, aranyos orr...telt ajkak.


Basszus.....tipikusan az idealom. Hogy tudom kiirtani magambol ezt? Keresem az ennel szebb lanyokat, de nincsen. Jo mindenkinek mas a szep...de az a lany tipikus gyonyoru lany volt.


Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy keveredett ki belole?



2018. ápr. 22. 01:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnezest az irasert.
2018. ápr. 22. 01:36
 2/19 anonim ***** válasza:
Hagynod kell, hogy elteljen még egy kis idő. Majd meglátody eljön a napjay hogy szerelmes leszel. Nem tudom, hogy, hol, mikor ismered, főleg azt nem, hogy fog kinézni. De egyszer csak ott lesz, és még akarod majd hódítani. :)
2018. ápr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

*meglátod, eljön a napja,

*ismered meg,

2018. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
*és meg akarod
2018. ápr. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De basszus mar egy ev telt el. :/ :(

Mar a 4. lanyt utasitom vissza ez miatt.

Es a rohadt eletbe....egy eve nem voltam novel, es kepes vagyok ezert visszautasitani lanyokat.

Itt sirankoznak a fiuk, hogy igy nincs csajom-ugy nincs csajom. Es igen, nekem sincs csajom/baratnom es nagyon rossz mar nemi elet nekkul, kezdek becsavarodni....de mas fiu osszetenne a ket kezet ha talalna egy rendes lanyt...es igen, en is...de megsem...en meg mar a 4. utasitom el.


Mi a rak van velem??!!


Mar nem szeretem a volt baratnomet. (Azt hiszem) Nem volt ilyenben reszem, nem tudom, hogy, de eddig mindig 10/10-es lanyok jottek. Es megszotam a szep alakot a szep arcot stb-t. Most meg csak olyanok jonek akik nem jonnek be kulsore.


Lehet megis megkellene probalnom olyannal aki nem jon be 100%-ig kulsore es lehet kesobb bejonne?

2018. ápr. 22. 02:30
 6/19 A kérdező kommentje:

Vagy varjak meg 1-2-3 evet vagy tobbet mig jon olyan aki bejon kulsore is? De mar 26 vagyok.

Rossz egyedul egy eve. Itt a tavasz, a nyar...en meg egyedul rohadok.

Kulso megfog, belso megtart stb.

De mi van ha hianyik a kepletbol az egyik. Tudom, lehet komoenzalni meg minden. De hiaba...talalkozasnal elmegy a kedvem ha latom, hogy nem jon be. Bizzak a belsoben...ahhjjjj tiszta pusztulat ez az egesz.

2018. ápr. 22. 02:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia, járunk? :D
2018. ápr. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben elmúlik egy idő után az embereknél a rózsaszín köd. (Amúgy elég beteg, napi 3-4 ugyanilyen troll kérdést kinyomni.)
2018. ápr. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ahhjj mar...teljesen kivagyok idegileg mar. Mar lassan szivrepedesem lesz ettol a sok egyedullettol meg sikertelensegtol. Itt ez a hulye tavasz is. -.-

Minden lany lenge ruhaban, van 1-2 akik igy bejonnenek. De hat en nem vagyok egy Brad Pitt.

Isten tudja mit lattak meg bnnem a volt baratnoim, egy senki vagyok. Epp most neztem a facebookjaikat meg, olyan pasikkal jottek ossze, hogy az valami.......2013-es BMW, a masiknak lakasa van Budan, a harmadiknak Yachtja van...ba**ki yachtja van az embernek...mi ez?! Nekem meg akkor max lyukas zoknim....se volt.

Mi tortenik itt velem mar?! -.-“

2018. ápr. 22. 03:04
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem trollkerdes.


Rozsaszin kod. Mar igazan felszallhatna.

2018. ápr. 22. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!