Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon elvetettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elvetettem ezzel a súlykot?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy volt két lány és igazából én nem azt a lányt szerettem kezdetben akivel alakulgatott a dolog. Telt az idő és nagyon sok időt töltöttünk együtt és elkezdtem azt érezni, hogy talán lehet ebből valami jó, de megfogadtam azt, hogy nem leszek vele érzelmes/teljesen őszinte, nem tárulkozok ki. Ez tök jól ment is és igazából szerintem ő is megkedvelt engem. Megvolt a szex is köztünk. Többször is, de alapvetően sose mondtuk ki, hogy együtt vagyunk egymással.



A legutóbbi alkalommal sikerült elérzékenyülnöm és nem tudtam tovább tartani magam, azóta megtudta, hogy az igazi énem valójában lelkisérült és már többször sírtam el magam amikor velem volt.


Régebben vele is történtek rossz dolgok és velem is.


Ti el tudnátok fogadni, ha lenne egy ilyen átmeneti érzékenyebb időszaka egy férfinek akivel amúgy teljesen vidáman voltatok meg és jókat szexeltetek?


2021. márc. 4. 22:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta letisztult minden és nagyon nagyon szeretem őt, mindennél jobban.
2021. márc. 4. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2021. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24
2021. márc. 5. 06:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én férjem is sírós. Még egy érzelmesebb filmen is elsírja magát. Én nagyon szeretem ezt benne. Nincs ezzel semmi baj.
2021. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!