Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

A párommal 8 hónapja alkotunk egy párt. A múltjáról alig-alig tudok tőle csak amennyit elmondott. Sokáig feltűnően kerülte ezt a témát pedig én őszintén elmondtam mindent. Azt mondta két barátnője volt, holott tudtam hogy több de letagadta. A legjobb haverja egyszer részegen elmondta nekem azt a 8 nevet, akikkel lefeküdt. Többet én is ismerek közülük, ugyanis barátként haverként mutatta be őket nekem, mert a kapcsolatunk alatt végig beszélgettek elmondása alapján barátként. Mikor 2-3 hónapja voltunk együtt képeket is küldözgettek egymásnak magukról, reagáltak egymás képeire. Ezen kívül minden közösségi oldalból 2,3 van neki és régen rendszeresen kitörölt mindent holott sose néztem meg semmit, sosem számoltattam el vagy tettem szóvá bármit is. Facebookon folyamatosan reakciózgat lányokat, és bejelöl olyanokat, akik a városban élnek, de nem ismeri őket (még) vagy olyan nőket akikkel régen ismerkedett, flörtölt majd lekoptatta őket. Ez nekem borzasztóan rosszul esik, mert nem régi lánybarátokról, ismerősökről van szó. Régen eltitkolta előlem a beszélgetéseket majd egy nagy veszekedés után kibukott és teljesen megváltozott. Azóta nem titkol előlem semmit feltűnően.

Mindig ha felhozom ezeket azzal takarózik hogy sosem csalt meg, nem is fog nincs okom féltékenynek lenni. Tudom hogy sosem csalt meg. A kapcsolat ezen kívül nagyon nagyon jó. De azt érzem, hogy ezekkel megaláz mások előtt. Szerintetek alaptalan a féltékenykedésem? Hogyan hozzam vissza a talán indokolatlanul eltűnő bizalmamat?



2021. márc. 5. 09:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, de mit tehettem volna, ha nekem mondja.
2021. márc. 9. 12:35
 12/12 anonim válasza:
Én nem tudom hány évesek vagytok vagy nagyjából mizu, de a leírtak alapján, egy románc, kalandkedvelő, pillnatnak élő, embert írtál le, akinek kb addig leszel jó amíg rád nem un... De ez amúgy minden "egészségesnek* mondható kapcsolatban így van. Én már többször voltam szerelmes és hát azóta rájöttem hogy bizony nem tart örökké, legalábbis nem mindenkinél
2021. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!