Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tegyek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tegyek, hogyan küzdjem le ha engem feszélyez a páromnál való szellentés, kakilás?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom leküzdeni ezt a problémámat, van úgy hogy három napig nála vagyok és egyszerűen nem tudok könnyíteni magamon... Csak akkor ha esetleg elmegy otthonról és tudom hogy x ideig nem jön vissza. Ha csak a teraszra küldöm ki stb az se segít mert nem tudok úgy sem kakilni mert aggaszt hogy bejön és megérzi a bűzt stb... Tudom tudom, természetes dolog, de na, nekem ez valamiért óriás nehézség... Közös nyaralások alkalmával vagy hosszabb együtt töltött időnél is úgy oldottam csak meg hogy elmentem kakilni a strandon, wellnesben, plázában, vagy egyetemen stb ahol épp voltunk vagy voltam, tehát egy nyilvános vécében.


Akinek nem inge nem vegye magára, és légyszi a primitív válaszolók kíméljenek meg.


22/l



2020. dec. 14. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell magadban helyre rakni, mégse élhetsz úgy innentől, hogy csak akkor kakilsz, ha a párodat elküldöd valahova. Ő is tudja, hogy a nők is szoktak wc-re járni, nem fog kiábrándulni belőled miatta. Nem őt zavarja a dolog, csak téged, ezt kell megértened és akkor talán a gátlásosságod is elmúlik. Ha meg a szag feszélyez, vegyél egy wc illatosítót, az valamit segít rajta.
2020. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
Tobb analszex.
2020. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen anno, a kapcsolatunk elején sőt, még összeköltözés után is. Sokan nevetségesnek találják ezt, de ez igenis komoly és kényelmetlen probléma. Mert az eszemmel tudom, hogy ez egy teljesen természetes folyamat, a testem mégsem engedelmeskedik és nem hajlandó elengedni magát. Próbálkoztam mindennel: kapcsolok zenét, elintézem gyorsan, folyatom a csapot stb stb, de nálam semmi sem vált be. Aztán valahogy összeszedtem egy vírusos hasmenést. Hát ott nyilván nem volt mit tenni, menni kellett és ez fel is oldotta ezt a gátat úgymond. Azóta nincs gond. Sajnos tanácsot adni nem tudok, de gondoltam leírom hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával.
2020. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
#3 vegulis ez egy jo tipp: egy kis hashajto es mar elo is van idezve a fosos effekt.
2020. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akkor fogod leküzdeni, mikor összeköltözöl valakivel és megunod, hogy folyton “tartogasd”, ami mellesleg nem is egészséges dolog, mert bélcsavarodást is okozhat + visszatartod a méreganyagokat. Kapcsolj valami zenét addig, hogy ne halljon ki semmit vagy küldd el egy távolabbi helyiségbe és csukd rá az ajtót :D A bűzt pedig nem fogja megérezni mert létezik légfrissítő és ablak.
2020. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

6-os te mekkora egy érzéketlen ember vagy!!


3-asnak külön köszönöm hogy megosztottad ezt velem, jó tudni hogy más is járt hasonló cipőben.

2020. dec. 14. 19:12
 7/19 A kérdező kommentje:
Ritka nagy tahó vagy...
2020. dec. 14. 19:44
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Pedig a hatosnak igaza van. Az más kérdés ha nem bírod az ilyen szintű szókimondást de ő sem bántásból írta hanem azért hogy nyomot hagyjon benned a lényege a mondandójának. De egyébként tényleg. Ha valakik szexelnek és nem zavarja őket ha a párjuk meztelenül látja őket akkor miért ekkora akadály a wc? Olyan érdekes ez...
2020. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Majd megoldódik magától. Ő se tartogatja ha te ott vagy. Ahogy tèged nem zavar úgy őt se fogja.

A màsik vèglet ha valki sportot űz abból hogy a másik orra alá fingik. Majd jót röhög rajta. Na ez tènyleg alpàri.

2020. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
dehogy alpari, az vmi isteni:)
2020. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!