Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltad a párod de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltad a párod de ő vissza fogadott hogy kezelted a féltékenységét? vagy ha kérdezte hova mész,mikor jössz haza, ha értek olyan számon kérések amik előtte soha? Engem csaltak előtte sosem voltam féltékeny se számon kérő

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Sosem fogadnék vissza egy csalót.
2021. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább fordítva volt! A csaló lett hiperféltékeny és számonkérő!
2021. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit mondtál neki mi jogon volt ő a féltékeny? Hogy kérhetett számon?
2021. márc. 5. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Én egyszer flörtöltem mással, de megbocsátott. Legalábbis nem dobott ki, pedig tudom, megérdemeltem volna. Akkor mondjuk úgy megbántam és besz*rtam a szakítástól, hogy azóta nem is féltékeny sokszor XD Ha néha az, akkor megmutatom neki a beszélgetéseimet és megbeszéljük, hogy miért féltékeny. Általában nem megyek nélküle sehova, mármint én a 160 centimmel Pesten úgy félek mint a fene már délutánonként is (rossz tapasztalatok) és ezért én szoktam megkerni, hogy kísérjen el boltba stb. Ameddig egyetemen voltam, fel sem merült benne, hogy tanulás helyett más pasik után futok xdd De ha én vagyok féltékeny, akkor is beszélünk róla, elmondom hogyan érzek. Nem lett kuss a nevem mert hibáztam, de nem is használom ki, hogy ennyire türelmes. 21L
2021. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem tudta hogy megcsalom, így nem volt számonkérés és féltékenység 🤷‍♂️ F
2021. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!