Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi banat miatt ongyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi banat miatt ongyilkossagi gondolat, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Folyton ezen kattogok.. mar 30 elmultam, annyi pasim volt, van tapasztalatom, de meg is most talaltam meg azt akivel az eletem leelnem, aki kihozta belolem a legjobbat, akire azt mondod hogy az igazi es viszonzott is volt. Csak komplikalt az egesz ugy, es a feltekenykedesem miatt lett egy mosolyszunet, de nem jon hogy szakitson, kozeledik is ujra majd megint eltunik..es igy megy mar 3 honapja. Es megesz a fene, hogy akik ugy imadtak egymast, ugy langoltak, most a masik elolvassa az uzenetem es nem valaszol, tiszteletlenseg jele szerintem ez..vagy nem szakit hogy majd jo leszek, de kozben mas van..de engem ugy padlora kuld, hogy szoszerint amibe vagyok egesznap abban alszom is. Az a szomoru, hogy vonzo no vagyok, mindig volt bajom hogy mennyien akarnak, mellette sikeres es eltanulo es meg festek is. Nem akarok dicsekedni, de annyi mindennel megaldott az isten, mig sokan semmihez se ertenek..es most lenne lehetosegem almaim allasahoz es hazahoz, es nem erdekel az egesz..pedig arra vagytam egesz eletemben...csak lesem a telefont hogy mikor latok vmi bizonyitoket hogy megcsalnak, mikozben lehet hogy nincs is semmi..de nem tudom mit csinaljak. Azon gondolkodom, hogy remenykednem kellene es ha megis rossz lesz raer akkor padlora kerulni
2021. márc. 8. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy az ember lejjebb csúszik. Nem kell hozzá bolondnak lenni, elég ha egy gyengébb pillanatodban ér valami negatív történés. Pszichológus. Tényleg segít. Nem kell gyógyszer, vagy pia, ezek nem visznek előrébb. Ki kell beszélni magadból és át kell struktúrálnod az életed, odafigyelni magadra, kamatoztatni a tehetséged. A szerelem egy múlandó dolog. Ha lehetőséged van megalapozni az életed ne habozz. Aztán majd jön a szerelem is.
2021. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mit erne a szep eletem, ha egyedul kell leelnem, ha nem olel meg az akit a vilagon a legjobban szeretek..es mi ertelme mast keresni, mikor tiz evnyi randizgatas utan meg van az a szemely, akivel csak pilligtattunk hogy mennyire hihetetlen az egesz, hogy tul jo minden, akivel neztuk az orat, hogy te jo eg mennyit sseretkezunk, es lehetne sorolni
2021. márc. 8. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress masat, az a baj ax ilyen magadfajta nokkel hogy azt hiszitek "jo" nok vagytok mert szepek vagytok stb "festetek" es belul olyan uresek vagytok mint egy mosogep. Nem fenyezni kell magad meg ilyen depis dumakat irogatni hanem nekiallni es helyretenni a belsodet. Jordan b peterson-t hallgatni, psichologushoz menni stb...
2021. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívem nem vagy te annyira hű de csodálatos. Olvasd már vissza miket írtál.

Öngyilkos akarsz lenni egy szerelem miatt? Hülye vagy te???

2021. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
miert, egy szep no nem lehet ongyilkos? pont az a bajom, hogy mig sok buta ember van stb, en tenyleg annit kaptam az elettol, sorra nyertem a versenyeket, uzletasszony vagyok, tehetseges festo es a minden ferfi kikezdene velem....de nem vagyok bulis, kis szereny, csendes kedves, de most olyan eletem lehetne amirol mas csak almodik..s most hogy dobjam ezt el.., de hogy lehetne elni egyedul tudvan, hogy milyen boldog is lehettem volna vele. Es nem akartammagam fenyezni, vannak hibaim is, de ilyenkor mindent szamba vesz az ember
2021. márc. 8. 10:22
 6/6 A kérdező kommentje:
es ketes megbocsass, de nem vagyok ures belul!!! felhaborito, mikor az ember ep nagy bajban van, es ahelyett, hogy segitseget kapna, csak az oltast
2021. márc. 8. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!