Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy új, pár évvel idősebb barátnőm. Kevesebb szexuális tapasztalattal rendelkezem, vele ellentétben nem volt sok kapcsolatom, sok szexuális élményem, mint neki.

Szóval nekem még kicsit új ez a szex-dolog, ezért nem bírom valami sokáig csinálni sajnos (nem az a 2 húzás, de azért valóban nem sok idő).

De azt is tudom, hogy akikkel eddig dolga volt a barátnőmnek, azok jártasabbak voltak a témában (meg szerintem méretben sem vagyok a legnagyobb. Nem mini, de láttam már nagyobbat, és ő is). Pont ezért olyan érzésem van, mintha nem lennék elég neki. Amit nyilván nem mond ki, de én érzem hogy kicsit elégedetlen.



2021. márc. 2. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Máspedig beszélned kéne vele. Nem biztos, hogy jól érzed. Mi sem látunk a fejébe.

Van orgazmusa mindig egyébként?

Az egyik volt párom hitte azt, nem elég a 10 perces szex, mert az előzőekkel mindig 30-40 percig tartott. De mivel így is mindig volt orgazmusom, nem különösebben hiányzott a hosszabb reszelés.

Lehet ő is így van vele.

2021. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció a titok nyitja 🤷‍♂️ ha nem beszéltek róla, akkor magától nem lesz jobb.
2021. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ajánlom neked az eszo című könyvet (elnyújtott szexuális orgazmus) tapasztalat hogy akár kisujjal 30 MP alatt is "ellehet intézni" 1 nőt. Nem a méret a lényeg a teknika illetve ahogy előttem is mondták a kommunikáció főleg ha több partnere is volt ujetek le egy üveg borral amit szeret megfogom az ujadd és szépen elmondja mit és hogyan szeret erősen lassan stbb te pedig a kicsi kacsoddal közben csinálod és ha meg van a pont mind 2en jobban lesztek. Plusz ha tudod hogy kb mennyi idő alatt "töltesz újra" verd ki annyival előtte és tovább fogod bírni.
2021. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!