Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ez a pártoktól?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt és ebből 1 éve élünk együtt. Eddig is eljarkalt, 2 hetente, 4en barátok. Nekem nincs kivel menjek,meg nagyon energiám se. Az a lényeg, hogy most egy másik társaság hívta, hogy ott alvos fiú buli lesz pénteken.. És közölte nem jön haza ottalszik..
2021. márc. 9. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szörnyű...
2021. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hetente szerintem teljesen oké.


Az ottalvós bulival sem lenne problémám. Ha a párom közölné hogy megy, akkor beterveznék magamnak egy én-idős estét (amúgy mindkettőnknek fontos a privát szféra, nem csüngünk folyamatosan egymás nyakán, de azért más ténylegesen egyedül lenni, néha egész jól esik), vagy áthívnám egy barátnőmet hogy aludjon itt.

2021. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben nem látok problemat. Sok embernek fontosak a baratok, kikapcsolódás. Akkor van baj ha a másiknak nincs társasága.


Ne a másikat hibáztasd (nem csak te, általánossáhban az emberek) mert neked nincs társaságod vagy nem tudsz magaddal mit kezdeni.


Pláne ilyenkor amikor az emberek nagy része be van závra, alig éri inger. De amúgy is.

2021. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod tehet róla, hogy neked nincsenek barátaid? Ha nem, akkor ne őt büntesd érte. A leírtak alapján nem a párod viselkedése a problémás.
2021. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én tudok magammal mit kezdeni, de nekem az olyan mentalitás nem jön be, hogy felnőttként ott alszunk valahol. Semmi bajom ezekkel az emberekkel, csak tudom, hogy kapcsolatban nem illenénk össze.
2021. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, nálunk is ilyesmi a helyzet. Ő nagyobb baráti körrel rendelkezik, és ez jól is van így, én el tudom foglalni magam a kevesebb baráti körömmel, és egyedül is. Mindenkinek szüksége van kapcsolaton belül is szabadságra, ami őt feltölti, kikapcsolja.
2021. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Páros heteken a nő páratlanokon saját maga szerintem ez tök korrekt. Te milyen hétvégét képzelnél el vele?
2021. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez teljesen oke, ha nem 2020-2021-ben tortenik.

Most mindenkit onkentes apolonak kuldenek, aki baszik a jarvanyra.

2021. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!