Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulás felé vezethet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulás felé vezethet ez?

Figyelt kérdés

Hogy igazán nem tudja összeegyeztetni a házimunkát és a munkáját.

Nagyon sok mindent megcsinálok szó nélkül hisz én is lakom a lakást, ha már szólok h csináld meg mert nem vagyok a cseléded/ vagy csinálj már valamit s legalább a ruhád tedd el még rosszul esik neki.


Ha van ideje este 6 7kor megfurdik és onnantól a teló és tv van. Ha szólok ezért egyből a mennyit dolgozok szöveg jön. Erre mondom most lenne időd rendet tenni pl. A szekrényed mert szó szerint be van gyurve a ruhái..utána meg rinyál h vas.még várja a takarítás. Szóval ezek olyan problémás dolgok h gyerek nélkül se megy meg anélkül se h nincs igazán gond h csekket hivatalos ügyet kell intézni stb..



Főzni nem kell mert szülők ezzel segítenek. Lakásra nincs gond a szüleim egyik lakása.


Igazán pl a nők a környezetemben ha van egy kis ideje akkor foglalkozik a házimunkával ha este a gyerek utan akkor akkor, ha nem akkor munkába indulás előtt és fele annyit nem segít a párjuk nekik,mint én pl. Ők akkor pihennek amikor kész minden. Ez bnőmnél nincs meg ő nem viszi párhuzamosan a dolgokat..


2021. márc. 10. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért nen igaz, hogy nincs ideje úgy, hogy a valaga alá van tolva szinte minden a kajával együtt és csak a munka van. Normális felnőtt ember tartsa már rendben magát basszameg. Ezt én sem viselném el. Az egy dolog, ha valakinek hétköznap van jobb hobbija, mint rendmániásat játszani, azt én is gyűlölöm, ha valaki hétköznap ugrál ilyen dolgokon és nem bír várni 1-2 napot sem a szarjaival, mert kinek van kedve munka (+edzés, +egyetem, legalábbis nálam) mellett még arra is figyelni, hogy otthon is határidős feladatokat gyártsanak neki... Mondjuk a főzés meg a mosogatás elkerülhetetlen sajnos így is. De ha hétvégén nem tudjátok azt megoldani, hogy megbeszélitek, hogy akkor most a délelőttöt együtt rászánjátok arra, hogy kimostok, kiteregettek, porszívózás, felmosás, fürdőszoba, wc, konyha aztán megvan 3-4 óra alatt minden, na az tényleg egy vicc.
2021. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő hét közbe semmit nem csinál ha van ideje azon, kívül hogy elrakja a gépbe a tányért. Nem foglalkozik ilyenkor azokkal amire nincs ideje eltenni a helyére mert rohant vhova épp. Vagy megcsinálom ezt és akkor legalább hvgn nem kell majd.


Nem érdekli h a karácsonyi dísz még kint van, vagy h folyik ki a ruha a szekrényéből. Vagy hogy 5hónapja ahogy megvette a párologtatót az ott van a konyha pulton ahova lerakta holott nem ott a helye,amikor ilyenekért szólok akkor nincs időm a válasz.

2021. márc. 10. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tehet róla...a lustaság az emberekbe van kódolva, kibe jobban, kibe kevésbé. Mellé egy hasonló mentalitású ember való. De ha már benned ez a kérdés megfogalmazódot, akkor van egy rossz hírem: elindult a folyamat. #1 voltam.
2021. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!