Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves nő vagyok.Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok.Van egy párom 2 éve,akivel nem élünk együtt.Én a gyerekemmel egy egyszobás albérletben,ő az anyjával él.Jogosan szakítok vele?

Figyelt kérdés
.Nem dolgozik.Max.havi 3,4 napot.(beugrós karbantartónak mondanám,ha valaki lebetegszik,dolga van,ő megy helyette.A közös jövőnkre semmi esély.Várja a lottó ötöst,kb.ennyi.Ő nem tud hozzám én meg nem tudok hozzá költözni,de már nem is szeretnék már,én fizetnék mindent.Kiábrándultam.Teljesen.Szeretem de ez már más.Elmúlt.Szex is alig van,mert a gyerek itthon van,neki meg az anyukája van ott.Mondtam neki,valamit csinálni,tenni kellene,dolgozni.de nem érdekli.Tegnap azt vágta a fejemhez,hogy keressek olyat aki dolgozik.Mai világban luxusnak tartom,hogy valaki csak otthon feküdjön,és egész nap facebookozzon,tévézzen.(Anyuka megfőz.mos,takarít.)Mi meg az én kocsimmal járunk boltokba nézelődni,sétálni.Ez a programunk.ELÉG VOLT.A kérdésem az lenne,hogy ettől ábrándultam volna ki belőle?Jogosan?Annyi esélyt adtam,hátha benő a feje lágya.De már elkeseredtem.(42 éves)Jól teszem ha szakítok?Semmi értelmét nem látom a kapcsolatnak.

2020. nov. 30. 02:10
1 2 3 4
 1/34 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Ha nem látsz esélyt a változásra, akkor sajnos nincs más megoldás, mint külön utakon folytatni. Ha elzárkózik a legkézenfekvőbb megoldás elől, akkor ennek annyi.
2020. nov. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, hogy ez kiborít. Semmi tekintettel nincs az anyjára, aki eltartja...
2020. nov. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Se felnézni nem tudsz az ilyen pasira, se számítani a bajban, így semmi értelme húzni az időt, és jogos ha inkább keresnél helyette mást.
2020. nov. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Á...ez a típus soha nem fog megváltozni

Soha nem ismeri be hogy ő a hibás.

Olyan körülmények/rendszer áldozat.

Írtad, hogy szereted...

Mit szeretsz benne?

Komolyan kérdezem.

Egy sort nem írtál róla, ami szimpatikussá tenné.

2020. nov. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek a kapcsolatnak,megmondta,hogy ezen ő nem változtat, nincs mit tenni.
2020. nov. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
Te legalább jogos dolgokat vársz el. A tőled fiatalabb nők azon panaszkodnak, hogy egy férfi 30 éves korára miért nem rakta össze egy lakás árát, miért nincs jó kocsija, jó fizetése.
2020. nov. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Mert egy 40 es nő már jol lat mindent. Egy 30 eves pasitol mèg nehez elvarni egy sajat lakast (ha van, foleg abbol van h aláteszik), de egy 40 es pasi legalabb szedje ossze a lakas onerejet meg tartsa el magat. Ez lenne a minimum. Miert nem megy el tescoba, aldiba? Mindig van felvètel
2020. nov. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Magyarán összejártok dugni.
2020. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudnak dugni.
2020. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tulajdonképp mióta és miért jàrtok?

Ahogy meséled, ez nem most kezdődött.

2020. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!