Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a gyász miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a gyász miatt teljesen érdektelenné vált számomra a szerelem, és a párom?

Figyelt kérdés

Meghalt Dédmamám pár napja...nagyon szerettem, mint a szüleimet. Nagyon megviselt a halála, és mintha ki lennék fordulva önmagamból. A párom távol van, mert dolgozik. Nincs kedvem annyira vele beszélni, nincs kedvem írni, hogy szeretem...az is idegesít, hogy ő írja, mert egyáltalán nem foglalkoztat a szerelem téma...meg azon kívül sem nagyon semmi... Valaki tapasztalt már hasonlót? Hogy kezeljem a helyzetet?

Régebb óta ismerjük egymást, de csak 2 hónapja vagyunk kapcsolatban.

22L


2021. márc. 11. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értető pszichológiai szempont szerint.
2021. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az embernek nem mindig van hangulata a nyáladzashoz, romantikához. Pláne nem ilyenkor.
2021. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem. Szerintem is normális, idővel javulni fog a helyzet, csak ne feledkezz bele ebbe, vissza fog térni az életed.
2021. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocsátom, hogy férfi vagyok és nem fiatal, sőt...

A hangulatod érthető és normális, főleg, ha nagyon szeretted az elhunytat.

Arra azért teljesen komolyan felhívom a figyelmed, hogy a pároddal (ha komolyan gondolod vele a kapcsolatot), tartsd a kapcsolatot, főleg azért, mert távol vagytok egymástól!!! Ha nem tartanád vele úgy a kapcsolatot, mint eddig, könnyen azt hiheti, hogy meg akarod szakítani a viszonyt. Számtalan ilyen kételkedő/kérdező említi itt a GyK-en a kérdésében azt, hogy miért nem válaszol a másik. Idővel kisül, hogy szakítani akar, ill. már szakítottak is. Akár Te válaszolsz, vagy ha Te kezdeményezel: ne csak kurta mondatokban kérdezz, vagy válaszolj.

2021. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!