Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok emiatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok emiatt? Kicsit belezugtam a parom egyik baratjaba.

Figyelt kérdés

(Bocsanat az ekezetek hianya miatt, kulfoldi a billentyuzetem.)


Szoval roviden a tortenet: par eve egyutt vagyok a parommal, ismertem ezt a baratjat az elejetol fogva, de egyszer se beszelgettem el vele komolyabban es a sracnak is volt joideig baratnoje. A kulseje egyebkent mindig semleges volt szamomra, sose gondoltam ra UGY. Par honapja egyszer hosszabban elbeszelgettunk kettesben, ajanlottam neki egy konyvet, irt Facebookon, hogy koszoni, nagyon tetszett neki, es elkezdtunk ott is tobbet beszelni. Egyaltalan nem ilyennek kepzeltem a sracot a parombol es az ivos-bulizos bunko szakmunkas haverjaibol kiindulva (a parom is szakmunkas es ez a srac is, nem lenezesbol es sznoboskodasbol irom, en se ertemisegi csaladbol szarmazom, csak a sokszor eleg primitiv stilusukra ertettem). Iszonyatosan okos, muvelt, szeles latokoru, nagyon jol el lehet beszelgetni vele komoly dolgokrol is, nagyon durvan hasonlit az izlesunk, vilagnezetunk is. Jol megvagyok a parommal is, de az elejen se beszelgettunk kifejezetten sokat, foleg nem ilyen melyen, o siman csak nem ez a tipus. Egyebkent a parom tudja, hogy beszelgetek a baratjaval, semmi "olyan" nem kerult szoba es szerintem vegul is orul, hogy jol kijovunk. A sracot meg ugy ahogy el tudnam felejteni, maximum leepitenem a beszelgeteseket es egy ideig nem mennek a parommal olyan helyekre, ahol o is ott lesz, de ezek utan nem tudom lerazni az erzest, hogy "lelkileg-szellemileg" nem kielegito szamomra a parom. Nagyon utalom magam emiatt, mert egyebkent nagyon rendes es szeretem, nem akarom eldobni a kapcsolatot, csak annyira jo lenne, ha "intellektualisan" jobban passzolnank. Persze neha hianyoltam a minosegi kozos idotoltest, mert a paromnak teljesen mas az erdeklodesi kore, de eddig sose gondoltam ra ugy, hogy ez nekem nem eleg jo.


Jol esett kiirni magambol, koszi annak aki elolvassa es meg esetleg ertelmes tanaccsal is tud szolgalni, hogy megis mit csinalhatnek. (24/N, 30/F es 31/F, bar nem hiszem, hogy ez sokat szamit).


2021. márc. 11. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a párod és hajts rá a barátjára. Lehet, hogy ő az igazi neked, de az 100%, hogy nem a párod az.
2021. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy rossz ember, de szinte sejtettem, hogy a párodból hiányolsz valamit. Ugyanis harmadik fél csak akkor férkőzhet be, ha rés van a pajzson.
2021. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Így van ahogy a 2-es írja.
2021. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezt ne feltétlen "belezúgásnak" érezd. A srácban van valami, ami a párodban nincs, ennyi az egész. Ilyen mindenkinél van. Ettől még nem leszel belé szerelmes, szimplán tetszik, hogy valakivel ezt is megtudod élni, megtudod beszélni. Sőt, szerintem ha az illető lány lenne, akkor is ugyanezt éreznéd, akkor is jól esne kicsit foglalkozni ezzel az "éneddel".

Nekem gyerekkorom óta hobbim a videójáték, párom semmivel nem játszott soha. Ha közös barátokon keresztül megismertem valakit, legyen az srác vagy lány aki szintén mozog ezekben a dolgokban, szinte vártam, hogy beszélgethessek már vele. Hisz a hétköznapokban ez egy teljesen elfeledett téma, páromat totál nem is érdekli, ami rendben van. Minden másban amúgy passzolunk és őrülten szeretem, de ha van lehetőségem valakivel beszélgetni ezekről, nem fogom elutasítani, csak mert fiú vagy lány.


Szóval szerintem ebbe ne láss bele többet. :) Amíg a párod iránt érzed a szeretetet és ezzel a sráccal csak jól esik a beszélgetés, addig rendben van. Amikor már sokat gondolsz rá, várod, hogy írjon, esetleg elképzelsz vele komolyabb dolgokat, akkor gond van.


Mióta vagytok együtt amúgy?

22N

2021. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lassan 3 eve, 1 eve elunk egyutt.


Az a baj, hogy mindig tul izgatott leszek, ha ir, es alig varom, hogy beszelhessek vele. Normalis esetben gondolom nem szabadna ilyet erezni egy egeszseges parkapcsolatban. A kepeit is szoktam nezegetni neha, es probalom rabeszelni magamat, hogy nem tetszik, de azert a kinezete se taszito. Persze gondolom azert talalom vonzonak, mert igy megfogott a szemelyisege. A parom jobban nez ki, de ezek szerint ez onmagaban nem sokat szamit.

2021. márc. 11. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez a kérdés megfogalmazódott, ott már bajok vannak. Nem te vagy a bűnbak, csak egyszerűen nem a barátod az igazi számodra.
2021. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a srácot el is tolod magadtól akkor is lesz a jövőben olyan srác aki be fogja tölteni azt az űrt, amit a párod nem tud. A párod kevés neked és ez soha nem fog eltűnni a kapcsolatotokból. A kérdés az, hogy ezzel együtt tudsz-e, vagy együtt akarsz-e élni. Amit a négyes írt az abszolút igaz lehet, de ezt neked kell érezned, hogy csak nagyon jó beszélgető partnernek találod ezt a férfit, vagy tényleg vonzódsz hozzá.
2021. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amikor ilyen van, akkor már csak idő kérdése, hogy mikor jár le a kapcsolatotok szavatossága.

Ettől még nem vagy rossz ember, ilyen az élet.

2021. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, ettől nem leszel rossz ember. Beszéld meg a barátoddal, hogy mi van, mert csak húzod az idejét. Meg a sajátodat is.
2021. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!