Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig éri meg várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig éri meg várni valakire, akit nagyon szeretsz, de nem tudtok találkozni és szexelni, csak telefonon beszélni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt kell várni?
2021. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Covid miatt nagyon stresszes a munkája, folyton ideges, azt mondja nincs ideje és energiája erre.
2021. márc. 11. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki fontos nekem, legyen akármilyen stresszes a munkám, életem, megnyugvás vele tölteni akár csak egy órát is.

Nekem ez csak kifogásnak tűnik, de ez én vagyok.

2021. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Alapból, ha nem éltek együtt,akkor mit is akarsz rövid alatt?
2021. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
*covid alatt
2021. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
De mi ő? Vezető kutató? Agysebész?
2021. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mióta vársz?
2021. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!