Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lett elegetek valaki viselkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett elegetek valaki viselkedesebol, es ha valtozott helyre lehetett hozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szomoru vagyok, kesore esett le, hogy a szerelemmel a jozan gondolkodas is elhagyott, most eszbe kaptam, de nem tudom mit csinaljak. En vagyok a no, 30asok vagyunk, itthon jottunk ossze, de akkora lang, oszhang, kemia volt, hogy mar egy het utan egymasba szerettunk. Folyton egyutt voltunk, mert o keszult kulfoldre dolgozni, egy par hetet voltunk tavol egymastol, de orankent irt, hivott, megorultunk egymasert. O felt, hogy tulsagosan szep az egesz, mi van ha elromlik, ha en kesobb nem ugy gondolom, hogy o az igazi, es talan elozo csalodasaim miatt en folyton vartam, hogy ereztesse mennyire akar. Vegul en is kimentem dolgozni, hetvegente voltunk egyutt, mert o hajnaltol estig dolgozik. Minden jo is volt, de ugy ereztem, mintha o kicsit vissza vett volna a tempobol, es mondta is tul turelmetlen vagyok, mindent akarok azonnal. Es igaza van. Aztan jott par hiszti reszemrol, tulreagaltam olyan dolgokat, amiket most maskepp latok, mint pl egesznap nem irt mert munkahelyen problemak voltak, stb. En haza jottem a tel elejen es vartam, hogy ha tavol vagyunk egymastol ujra tobbet ir, de faradt volt, en hisztiztem, feltekenykedtem. Megfolytottam, mig rakerdeztem, hogy nekem nem ir, akkor kinek ha elerheto, stb. O keruli a konfliktusokat es eleg erzekeny, eleinte ha aggodalmaskodtam megnyugtatott, aztan ha ujra hisztiztem egy napig nem irt. Mikor kivertem a feltekenysegi hisztit ket hetig nem allt szoba velem. Akkor esett le, es mar neztem tobb szemszogbol is a dolgokat, hogy nekem is hogy esik, amikor irjak, hogy miert nem irsz, nem hivsz, nem jossz, hol van puszim, es benned laknak, hogy kivel beszelsz. Rajottem, hogy a regi kapcsolatom miatt feltem, hogy nehogy elromoljon ez is, es ahelyett hogy ertekeltem volna hogy mit kapok, es tenyleg mennyire szeretett, en okoztam a mostani eltavolodasat. En most is vele tervezem az eletem, mert tudom, hogy milyen boldogok vagyunk egyutt, csak a tavolsag nem hozta ki belolem a legjobbat. Mar 3 honapja nem talalkoztunk a virus miatt, ujra beszelunk, volt hogy viccelt, flortolt, volt hogy becezett, eleg hangulat ember, de a hivasra nem reagal,en tobbet nem feltekenykedem, mert alaptalan volt, nem hisztizem, de megis ugy erzem, hogy lassan olvad a jeg, de en mar kezdek megint sok lenni, mar rakerdek, hogy hianyzome, amire neem valaszol...szoval kellene hagynom, hogy szep lassan alakuljon, de hogy tavol vagyunk egymastol nem tudom hogy legyen. Nem akarom, hogy ugy jojjon haza, hogy mar nem akar, mikor egy ket honapja o is velem tervezte az eletet es le volt dobbenve, hogy mi hogy vagyunk, mit hozunk ki egymasbol, hogy hol voltunk eddig. Hibaztam, beismertem, valtoztam..de hagyjak tobb teret neki, ne keressem, hogy tudjak hianyozni? S ha nem irok, s teljesen elfelejt? Itt sokat olvasva, lattam, hogy ha valaki hisztizik, feltekenykedik elrontja a kapcsolatot, a kerdes hogy helyre lehete hozni, hogyha az igazinak ereztuk egymast. Koszonom a segitsegeteket es elnezest, hogy hosszura sikeredett.
2021. márc. 12. 10:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy egy eve vagyunk egyutt, es rajottem, hogy nincs mas no, itt csak egyszeruen elege lett a hisztijeimbol
2021. márc. 12. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt már nem lehet helyrehozni, túl sok volt a viselkedésedből, de ne legyen igazam. Mindenképp hagyj neki teret, már ha egyáltalán képes vagy rá, mert őszintén kétlem, hogy két héten belül ne térnék vissza az ellenőrizgetéshez és számonkéréshez. A te típusodat még nem láttam valóban megváltozni.
2021. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves elso, regebb nem voltam ilyen, agyalni azt mindig tudtam, de sose vartam h felhivjanak, vagy egesznap irjanak. Csak a sok csalodas miatt is az ember fel, es bizalmatlan. De leginkabb ebben a kapcsolatban az volt, hogy akkora langon egtunk az elso 3 honapban, hogy en kaptam a hisztit, ha valamire nem reagalok, vagy egy ket orat nem valaszolok, s hogy ez a figyelem csokkent, bar a munka miatt, kezdtem agyalni, felni es tulreagaltam..tudom ha haza jonne es egyutt lennenk akkor jon minden rendbe, de addig is el kellene erjem, hogy akarjon is jonni hozzam mire jon haza...szakitani nem szakitott
2021. márc. 12. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem, mi lett volna veletek a 80-as években? Az én férjem matróz volt a Mahartnál. Hónapokig nem tudtam róla semmit. Pár levelet írt ugyan, ennyi volt az össz kontakt. Akkoriban még a vonalas telefon sem volt elterjedve.

Most meg folyamatosan itt rinyáltok, hogy nem ír óránként, akkor biztos nem szeret, féltékenykedtek, hisztiztek.

Szerintem egy távkapcsolatban is elég naponta egyszer beszélni telefonon. Megbeszélitek kivel mi történt aznap... stb. Ha esetleg plusszban még ír, akkor annak örülni kell, de nem lehet elvárás. Dolgozik, elfárad, lehet estére már csak annyi energia marad benne, hogy csak bezuhan az ágyba, te meg alaptalanul hisztizel. Ne csodálkozz, hogy elege lett belöle!

Hogy helyre tudod-e hozni, szerintem csak rajta múlik, hogy elfogadja-e a bocsánatkérésed, és ad-e egy második esélyt a kapcsolat rendezésére.

2021. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom kettes, en erre nagyon rajottem... es jon hogy fejbe kolintsam magam. Amugy nem ellenorizgettem h hol merre jart, csak most karacsonykor h nekem alig akar, s h az akkor miert. Nehany hisztimnek volt alapja, amiert o bocsanatot is kert, de most mar tudom h az okos no ha valami rosszul esik is hallgat. Feltekenyseg tette be a lapatot, meg h figyelem h o elerheto, na meg a turelmetlensegem es ha vmire nem valaszolt, h reakcio hol marad..kovetelozesek. nyilvan csak olyankor amikor egesz nap egy szot irt, ahhoz kepest, h maskor o irt orankent es en voltam leszidodva. Kellett volna alkalmazkodnom, hamarabb eszre venni, h hagyjak neki tobb levegot, de viszont ha nem irtam egesznap, akkor az volt a baj, szoval ehhez ot kellett volna jol kiismerni hogy mikor milyen napja van, mire vagyik
2021. márc. 12. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Velem úgy viselkedett az exem, mint ahogy te viselkedtél a barátoddal, ezért szakítottam vele. Életem szerelmének indult, de mindent kiölt belőlem a bizalmatlansága.

Én is csalódtam már, hatalmasakat, de nem a másik embert büntettem érte. Amíg nem dolgoztam fel, addig nem kezdtem kapcsolatba, ha meg már elköteleztem magam valaki mellett akkor megadtam neki a tiszta lapot. Másképp mi értelme lenne? Fordítva is elvárom ezt a fajta érettséget.

2021. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt a nyafogást olvasni is rossz.

Hagyd békén inkább

2021. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 6-os. Minden tökéletes volt egy ideig, aztán kiderült, hogy ő elvárja a feltétlen bizalmat és szeretetet, de velem szemben viszont teljesen bizalmatlan. Hisztizett, amikor munka közben nem vettem fel a telefont, ő viszont elutazik 3 napra és szerinte "nem kell ehhez engedélyt kérni".
2021. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!