Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan borult ki a pasim többször is azért mert viccből lefingtam?

Figyelt kérdés

VICCBŐL. De komolyan megsértődött. És olyan furán viselkedik a legutóbbi óta... Amúgy jó a kapcsolatunk és egy csomót marhulunk, rengeteg hülyeségben benne van!


(Arra nem kérek megjegyzést hogy fingani illik-e, mert mindenki szokott. És a kérdés a párkapcsolati részre vonatkozik, nem a testire!)



2021. márc. 15. 13:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

A kérdező egyértelműen pasi.

Szép próbálkozás volt. Ja, nem. Gyakorold még a trollkodást😉

2021. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan gyp.-s cselekedet, bocs.
2021. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Szerintem is pasi a kérdező.
2021. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

"Arra nem kérek megjegyzést hogy fingani illik-e, mert mindenki szokott"


Pedig ettől nehéz elvonatkoztatni. Sz.rni is mindneki szokott, mégsem a párját sz.rja le.

2021. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi és nem vagyok gyerek. VICCből csináltam és lepukkantani vagy lefosni valakit nem ugyanaz! Őszintén meglep, hogy így kiborultok :( Nem erre számítottam.
2021. márc. 15. 15:35
 16/44 anonim ***** válasza:
90%
Azért b...meg, mert egy igazi NŐ!!!! (tehát nem amilyen te vagy) ilyet nem csinál
2021. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
ok én itt ezt most lezártam. Nem erre számítottam, Nagyon prűdek vagytok.
2021. márc. 15. 15:38
 18/44 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem normális ember ilyet nem csinál 14 éves kor fölött. Mindegy nő, vagy férfi.

De tovább megyek, nem elég, hogy a humorod valahol tinédzser korban leragadt, de tiszteletlen voltál a pároddal az után is, hogy ő jelezte, neki ez nem vicces. Direkt figyelmen kívül hagytad, hogy ő szólt, sőt ahogy írod, kiborult. Tehát érzéketlen vagy, neveletlen, idétlen és gyerekes.

A tökéletes leendő feleség.

2021. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Még pár hónapja volt egy hasonló kérdés.

Igen, jogosan borult ki a párod. Én sem értékelném mert ez szimplán gusztustalan és undorító. Igen, emberi dolog, de aki primitív és direkt a másikra eregeti a szellőt, az gusztustalan szimplán és semmi esetben sem vicces.


Én sem sz*rok a szoba közepére mert vicces.

2021. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
#17 ennek semmi köze a prűdséghez. :D Amit csinálsz az egyszerűen gusztustalan. :D
2021. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!