Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan borult ki a pasim többször is azért mert viccből lefingtam?

Figyelt kérdés

VICCBŐL. De komolyan megsértődött. És olyan furán viselkedik a legutóbbi óta... Amúgy jó a kapcsolatunk és egy csomót marhulunk, rengeteg hülyeségben benne van!


(Arra nem kérek megjegyzést hogy fingani illik-e, mert mindenki szokott. És a kérdés a párkapcsolati részre vonatkozik, nem a testire!)



2021. márc. 15. 13:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
30, igen, suttyók és alpáriak vagyunk otthon. Mi ezzel a probléma, ha mindkettőnknek megfelel? :)
2021. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, ha valaki megtalálja a hasonlóan működő párt. Ez eddig tök jó. Ha gyereket vállaltok azért meséljétek el neki, hogy nem ez a társadalmi norma, nehogy olyan megdöbbenés érje mint a kérdezőt, mikor egy átlagosan szocializálódott emberrel kerül össze.
2021. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

27, köpni még nem köptem le, de simán kakilok is előtte. Nehogy már a saját otthonomban ne engedhessem el magamat.


Egyszer nyilvánosan fingottam a barátai előtt, azt hittem megfulladunk a röhögéstől :D

2021. márc. 16. 12:39
 34/44 anonim ***** válasza:
93%
Proli vagy Kérdező!
2021. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak troll. Egy Nő nem lehet ennyire gusztustalan disznó.
2021. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok disznó. Bocs de ez sértő, egy embert egy állathoz hasonlítani! Nem bántok senkit és eddig egy férfi sem mondta hogy ne haragudj, ne fingjál. Ha mondja, repül!
2021. márc. 16. 16:04
 37/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól értem, a párod már jelezte, hogy "légyszíves ne fingjál (rám)" hiszen "kiborult" többször is.
2021. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
89%

Én kérek elnezést,...tudod, azért hasonlitottalak egy allathoz (márha nem troll vagy) mert a disznok viselkednek igy.

Egy kultruált, valamire valo Nő, szép csendben kimegy a mosdóba, és ott intézi az ilyesmit. Csendben! Mindig!!!! Egy Nő ilyet nem csinál...hányinger.

2021. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
38! Ne sértegesd a disznókat, kérlek! Én még egyet se láttam, aki odament a párjához és direkt lefingta a fejét!
2021. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Miért kellene egy nőnek másképp viselkedni mint egy férfinak? Nehogymár én alkalmazkodjak! Ugyanolyan jogom van a testi büszkeséghez és normalitáshoz mint egy férfinak. Egyik nőnek sem kell tojáshéjon járnia mert férfi van a közelben. Vagy megjátszani magát. Én sem teszem és ha erre egy férfi rá akarna venni, repül!
2021. márc. 16. 17:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!