Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK! Anyám próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Anyám próbálja minden erejével megkeseríteni a párkapcsolatomat! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő még függök anyámtól anyagilag mivel még tanuló vagyok, a barátom is tanul így nem költözhetem hozzá mert ő is a családjával él tehát nincs önálló lakása keresete ő is "eltartott" még. A problémám az, hogy anyám minden eszközt bevet, hogy elválasszon minket. Semmi oka nincs rá mert a barátom rendes jó tanuló egyetemista. Nem iszik, nem cigizik de anyám állandóan azon van hogy hibát keressen rajta és bemocskolja előttem.

Pl. most azon van hogy elhitesse velem hogy a barátom, biztos hogy megcsal. Ma este is ordított rám anyám hogy kis szerencsétlen hülye vagyok minden férfi mocsok tuti megcsal csak én vagyok a vak! stb. Kezdem azt érezni hogy anyám nem normális, pszichiáter kellene hozzá. Már teljesen ki vagyok borulva hogy ennyire nem akarja elfogadni hogy van valakim mert ez a baja szerintem. Ő az első barátom.


2010. aug. 18. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Maradj a barátod mellett, ha kell, találkozzatok titokban. Az én anyukám is ezt csinálta az első barátomnál, semit nem engedett. Sőt még most is ezt csinálja, hogy ha megmondom nki, hogy van valakim. Nyugi! Tarts ki, és mondd neki, hogy te őt szereted, és nem fogod veszni hagyni! Majd írj, hogy mit mondott rá....
2010. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ülj le vele beszélni és kérdezd meg tőle őszintén h miért cisnálja ezt!!! miéprt keseríti meg a kapcsolatodat, és mondd meg neki h had éld a saját életedet és ne ártsa bele magát
2010. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vele nem lehet beszélni számtalanszor elmondtam már neki hogy szeretem a barátomat, rendes srác stb de ez őt nem érdekelte. Sajnos anyám iszik is tehát az alap hogy magából kikelve ordít, és én ezt már nem bírom tovább, most is remegve írok annyira fáj hogy ilyen.
2010. aug. 18. 22:59
 4/17 anonim ***** válasza:
És a barátod családja? Ha minden kötél szakad, ők is befogadhatnak.
2010. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok. Ha iszik, akkor vágd a fejéhez, hogy ha ő piál, akkor ne akarjon téged irányítani az életben, mert nem tiszta a tudata.
2010. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, hogy miért csinálja az volt rá a válasza hogy csak meg akar óvni hogy óriási hibát kövessek el azzal hogy ezzel a pasival maradok. Mire azt válaszoltam hogy az én életem hadd döntsem el én kivel maradok. Anyám erre ordítva hogy ez nem egészen így van mert ezáltal ő (mármint sajátmagára gondol)is szenvedni fog ha látja hogy tönkre tettem az életem. És hogy ne legyek már olyan hülye hogy a saját hibámból tanulok ő ettől akar megóvni.
2010. aug. 18. 23:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok k.csög lenni de..anyudnak vmi baja van örüljön má h van párkapcsolatod..és nem vmi köcsög részeggel vagy együt..18/F
2010. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok..ja h anyukád iszik akk aza problémája h a barátod nem iszik v mi?:S
2010. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyszem gyerek vagyok és rengeteget foglalkozik azzal hogy mi van velem mindig ellenőrizget ami kezd az agyamra menni! De nem lehet vele beszélni!
2010. aug. 18. 23:05
 10/17 A kérdező kommentje:
Neki az a problémája hogy van valakim hogy már nem az ő "pici kislánya" vagyok hanem van egy férfi is az életemben! És minden mondvacsinált dolgot felhoz a barátom ellen csakhogy "felnyíljon" a szemem és hagyjam el! Ha itt van nálunk a barátom bunkón viselkedik vele a barátomnak is kezd ebből elege lenni és félek hogy elhagy :(
2010. aug. 18. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!