Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy életben tarthassam párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy nincs túlsok tapasztalatom a párkapcsolatok terén, de most sikerült összejönnöm egy lánnyal! Mit csináljak, hogy kapcsolatunkat melegen tartsam, ne váljon unalmassá számára?! Mert nem bírnám elviselni! Milyen közös programokat szervezzek, miket csináljunk? Na jó, azért ennyire amatőr nem vagyok, mert vannak ötleteim nekem is!

Elsősorban lányok válaszait várom, hogy ők mit gondolnak erről, minek örülnek a legjobban, ha párjuk mivel kedveskedik nekik? De írhatnak nyugodtan fiúk is!

Köszönöm! 20/F


2010. jan. 3. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a lány is benne van a dologban, addig jó. Amint csak az van, hogy Te tartod életben az egészet, és Ő nem tesz érte semmit. Ott a bukott ügy.
2010. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Leginkább arra figyelj oda, hogy SOHA ne hanyagold el a párodat. Dicsérd, amikor csak tudod, ne csak a kapcsolat elején érezze azt, hogy fontos számodra. És ha feltűnne egy másik lány, mint haver, vagy barát, akkor ne foglalkozz azzal az illetővel többet, mint a barátnőddel. Hidd el, tudom mit beszélek, épp ez a problémám. Persze a közös programok sem rosszak, de nem ez a legfontosabb egy párkapcsolatban. Ha már tudod, hogy mivel szeret foglalatoskodni szívesen (pl. szeret sétálni és mondjuk te is szeretsz), akkor könnyebb a dolgod, ha nem, akkor derítsd ki, hogy mit szeret csinálni a szabadidejében, ennek megfelelően szervezd a programokat is. Akár egy otthon töltött este alatt szervezett társasjáték parti sem rossz ötlet, nagyon sok a lehetőség.

Remélem segítettem. :) (22/L)

2010. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, segítettetek! :)

Várom még az egyéb ötleteket, hozzászólásokat! :)

2010. jan. 3. 04:33
 4/4 anonim ***** válasza:
a közös programok mindenképp kellenek, mert ha állandóan csak fekszetek és filmet néztek, akkor el fog az egész laposodni. meg persze dicsérd sokat, járj a kedvében, foglalkozz vele :)
2010. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!