Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni a párkapcsolatomat a barátnőmmel, ha erősen vonzódik egy másik fiúhoz, aki miatt már sikerült néhányszor komolyan megbántania?

Figyelt kérdés

Másfél évesek lennénk, az első év "tökéletesen" indult, én voltam neki az első, majd bemutattam neki a barátomat, majd szép lassan elindult a lavina, igaz mondta eleinte, hogy tetszik neki, mint pasi, de

később, mivel baráti társaságban volt, szép lassan közelebb kerültek egymáshoz ( bulik,

közös programok a haverokkal, stb..) Féltékenykedtem, és még neki nem tetszett...

Majd jött az érettségi stressz, feszült volt és egyre fúrcsábban kezdett el viselkedni,

éreztem,hogy valami nem stimmel velünk.

Discó nyitóbuli, 1 héttel elötte megbeszéltük, hogy megyünk, már a telefonba idegesített,

hogy állandóan arról beszél, új ruhát vett az alkalomra..persze nem kell mondani, hogy a

másik srác is ott volt, és állandóan táncoltak..mikor akartam vele lenni, akkor jöttek a

hülye kifogások, hogy hagyjam táncolni, mert jó a zene meg stb. ebből lett egy nagy

veszekedés, persze én voltam a hibás...

Állítólag a barátom nem is sejti a dolgot, mert más barátjai barátnőivel is szokott

táncolni...

Egy komoly veszekedés után bevallotta, hogy vonzódik a barátomhoz, és mikor tudja, hogy

találkozhatnak, akkor nem tudja irányítani a cselekedeteit..:S

Választás elé állítottam, hogy vagy Ő, vagy én, mert nem tudok úgy vele maradni, ha másra

vágyik (igaz nem csalt meg, csók sem volt), de a bizalmat kiírtotta belőlem azzal, hogy fél

évig velem volt és közben jöttek a hullámai, amik egyre erősebbek lettek nála :S.

Nem tudta leírni, hogy mit érez irántam, mondta, hogy nagyon szeret, de nem bír a másik

érzéssel, pedig már sokszor próbálta leküzdeni, (persze erről akkor szereztem tudomást) így hát szakítottam vele.

Először nem is vette komolyan, másnap viszont megerősítettem...

Még aznap délután felhívott sírva, hogy ő nem bírja ezt, egész nap sírt és nagyon szenved,

nem-e lehetne megoldást találni?!

Akkor jött az ötletem,amit már elötte is felajánlottam, hogy ha megszakítassz vele minden

kapcsolatot és elérhetőséget, nincs több hazugság és kiskapu, még a környékére sem megy..

Nem bízok benne, ezt előre közöltem, de küzdeni akar a bizalmamért...

Ígyhát újra együtt..Ő Pesten tanul, 270 km köztünk, 2 hetente tali, rosszabb esetben,

ráadásul az anyja is ellenzi a kapcsolatunkat, de én hiszem, hogy még rendbejöhetünk...

Azóta hív és ha valami nem tetszik, azt közlöm vele, úgy néz ki, hogy megérti, és küzd, hogy az anyja ne tudjon közénk állni...

Nagyon szeret és hiányzok neki, de arra kért, hogy meg se említsem a másik fiút, hallani sem akar róla többet..


2009. szept. 24. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Sírni nem szokás azután akit nem szeretünk, és ő mondta hogy hallani sem akar a barátodról... Szerintem próbáljátok meg újra, feltéve hogy szereted annyira. Az a legnagyobb gond hogy már nem bízol benne, de ha sikerül vissza szereznie a bizalmad nincs gond.
2009. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sőt egyenesen imádom, de nagyon sértette az önbecsülésemet, mikor a barátaim is látták, hogy veszekszünk a discóban és úgy éreztem, hogy nem neki van igaza.

Akkor persze ittunk is egy kicsit, és mondott egy olyat, hogy nekem jobban fájna a szakítás, meg sokat hisztizek, pedig csak vele akartam lenni odakint egy kicsit, de ezt már nagyon bánja, hogy mondta és bocsánatot is kért tőlem emiatt.

Valahol érzem, hogy még talán nincs veszve minden, csak nem tud uralkodni magán, mint én...

2009. szept. 24. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem szeretne akkor nem sirt volna,hogy béküljetek,de egyet ne feljts el,ha te nem lépsz ezen tul akkor te fogod megmérgezni most ezt a kapcsolatot.Ha megbocsájtottál neki akkor ugy is tégy és soha ne hántorgasd fel mert az végleg tönkre teheti a kapcsolatotokat.Induljatok tiszta lappal és mutasd meg neki mennyire szereted és biztos,hogy ő is ugyan ezt fogja tenni.:)
2009. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megbocsájtottam neki és kibékültünk, mostanában azt hangsúlyozza, hogy egy futókaland nem ér neki annyit, hogy elveszítsen, egyszer már majdnem elveszített és nem hagyja, hogy ez újra megtörténjen...

Nagyon remélem, hogy komolyan beszél és újra bízhatok benne, nem szeretném elveszíteni....

2009. szept. 30. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben is jártam már mint te és szerintem folytassátok bár én nem-bírtam néha nem említeni a dolgot sőtt vesszőparipámmá vált, hogy néha felhozzam a barátnőmnek és ezzel védjem magam vagy egyéb dolgok... de az az idő elmúlt és minden nagyon jól megy most már:)
2009. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok neked.
2009. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek a bíztatást!
2009. okt. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!