Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet újra lobogó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bamboochatheone kérdése:

Hogyan lehet újra lobogó tüzzé nevelni a parázs állapotú párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Két éve még hatalmas tűz élt bennem de mára már ez legyengült, nemtudom milyen okok miatt. Hogyan lehetne kicsit felfűteni a dolgokat?
2010. dec. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
benzin, butángáz, stb...
2010. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
3., 4. ,5. fél bevonásával
2010. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas a kapcsolatotok monoton és egyhangú, a szexuális életetek ugyanúgy egyhangú lehet és abszolúte nem változatos.

változatosság kell, menjetek kirándulni , vigyetek bele újat a szexuális életetekbe! Legyetek ketten együtt máshol, ne a megszokott környezetben. mozduljatok ki.

Változtass az étrenden, a szexen, a beszélgetéseken, a szabadidős tevékenységeiteken, vigyél bele ismét romantikát.

Csinálj úgy mintha újra randiznátok néha.

2010. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem most már piros színű láng ég csak benned ami nem olyan forró.Éppen ezért azt szeretnéd,hogy a szerelmed újra kék lángon lobogjon.Próbálj meg változatos programokat belevinni a dologba.Mozi,séta,meglepetés a másiknak,ajándék,kedvesség,romantikus mécsessel körberakott kád és még sorolhatnám.
2010. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem sehogy.

Az én párom tegnap (3 év után) nyögte be hogy már nem szeret. Nem érzi a lángoló tűzet. Hiába tudja, hogy az nincs meg végig csak az első pár évben utána a mély szeretet és ragaszkodás tart össze két embert. Derült égből villámcsapás, semmit nem vettem észre eddig nekem ő volt az életem közös életet, házasságot tervezgettem. Ő meg eldobna mint egy használt zsepit? Csak a szex miatt járna össze néha. Ez olyan megalázó, hogy eddig jutottunk.

Szerintem ami elmult az már nem jön vissza, én is próbáltam felszítani a tüzet újra magamba bolonditani de nem sikerült! Valami elmúlt...

2010. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!