Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt mondja azt mindenki, hogy egy gépfüggő soha nem fog megváltozni? Ti gépfüggő fèrfiak miért nem foglalkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos én is gépfüggővel élek egyutt.Nehéz kilépni hiszen az ember szereti a másikat.

Most elsősorban a férfiakat kérdenzém.Miért vagytok akkor kapcsokatban? Miért használjátok ki a másikat? Tudjátok egyátalán ,hogy ezzel tönkretesztek egy nőt , aki mindent megtenne èrtetek ?



2021. márc. 16. 11:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írok most, én is voltam nagyon függő.

10 éves koromban kezdtem el wowozni, menekültem gyakorlatilag a való életből, mert az iskolában folyamatosan bántottak és nem volt egyetlen barátom se. Olyan szinten belemenekültem a játékba, hogy hétvégén gyakorlatilag wc-zni álltam fel, elfelejtettem enni, fürödni stb.

Anyukám 12 éves korom környékén nyáron beiratott egy táborba is, mert nagyon féltett, hogy ebbe beleragadok. Persze ott is szorongtam, nem szóltam kvázi senkihez, vártam, hogy vége legyen.


A játékon keresztül megismertem sok embert, némelyikkel a mai napig is jó kapcsolatban vagyok, találkoztunk is már sokszor. Tehát lettek barátaim, a játékból. Emiatt én azt vallom, hogy van jó oldala is.


Most 22 éves vagyok és a mai napig is játszom, pedig 3 éve már kapcsolatban vagyok és együtt is élünk. Óriási szeretetem van a játék felé, de a párom felé nagyobb, ezért megtaláltam az egyensúlyt. Naponta 1-2 órát játszok, hétvégente picit többet. Szerencsére neki semmi baja ezzel, ő is igényli az én-időt, addig ő sorozatot néz, zenét hallgat.


Lettek barátaim az évek során a "való életben is", akikkel hétvégente találkozunk. Amíg lehetett, eljártam koncertekre is, moziba, mindig szerveztünk mindenféle utazós-randikat.

Most a covid miatt nyilván kicsit jobban visszaestem, de soha nem hagynám, hogy a kapcsolatom rovására menjen. Van annyira őszinte kommunikáció közöttünk, hogy bármikor, amikor a párom úgy látja, hogy kezd megint beszippantani, kimozdulunk.


Szóval a véleményem erről annyi, hogy az embernek megkell ismernie a másik felét ahhoz, hogy visszavegyen. Olyan ember mellett kell lennie, akiért változni akar, mert őrülten szereti.

Szerintem aki nem képes erre, az nincs jó emberrel.


Bátyám ugyanez volt amúgy, évekig játszottunk együtt is. Ő 26 éves korára tudott kilábalni ebből, kiköltözött külföldre és most költözött össze egy olasz lánnyal, akivel már 1 éve együtt van. Mai napig játszik ő is, de tudom, hogy negyedannyit, mint anno. Mert fontos neki a lány, változni akar érte.


Ha a párod nem képes, nem hajlandó tenni a kapcsolatért, ne húzd vele az időt. Aki eleinte sem törekszik a változásra, az később sem fog.


22L

2021. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6. Neked mi bajod? Pont néhány napja volt itt hasonló kérdés és ott a 2.-3. oldalon vallotta be a kérdező, hogy igen, az ő gépfüggő barátja is programozó.


Nem, nem lol meccs közben tanultak meg programozni. Hanem nyilván érdekelte őket általában a számítástechnika és ebben egyszerre megtalálták a hivatásukat és a hobbijukat is. Kitanulták a szakmát régen normálisan, amivel mellékesen rengeteget lehet keresni, de ugyanekkor a hobbijuk is a számítógépezés. Anyagilag nyugodt életük van, most pedig tudnak függni, beleestek ebbe a függőségbe súlyosabban.

2021. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat nagyon hasznos volt mind! Mi 6 éve vagyunk egyutt. Van összhang és persze szeretem is.Van értékes oldala is a páromnak.pl.:humoros,okos,támogat.

Bár hozzáteszem sehova nem akar eljönni velem,mások előtt begubózik,soha nem kaotam tőle egy szìvből jövő ajándékot és emeletf szociális és beilleszledési problémái is vannak. Szeretnék neki segíteni hogy kijöhessen és kicsit nyitottabb legyen a világra.Hozzáteszem én nőként a 6 év alatt soha nen csaltam meg emiatt őszintén próbáltam mindent megtenni hogy jobb legye. Próbáltam szépen csúnyám . Emellett itthon mindent én csinálok főzök minden nap , tiazta vasalt ruhát hord és önzetlenűl szeretem őt és még hiszzis sem vagyok.Nem nem ő tart el ... egy forintot nem láttam a pénzéből soha .. mindent felezünk legyen szó bevásárlás vagy lakbér.

Sajnos süket fülekre találok .. van hogy elgondolkozik azon hogy változzon és van hogy agresszívan viselkedik velem emiatt. Ha nem gépezik akkor nagyon szeretően viselkedik. Nagyon tanácstalan vagyok .. 6 évet nem könnyen dob el csak úgy az ember ...

2021. márc. 16. 13:40
 14/21 anonim ***** válasza:

"Miért vagytok akkor kapcsokatban? Miért használjátok ki a másikat? Tudjátok egyátalán ,hogy ezzel tönkretesztek egy nőt , aki mindent megtenne èrtetek ?"


NEM kérdező, téged NEM a párod "használ ki" és "tesz tönkre". TE vagy az aki összejött egy szociális problémákkal küzdő emberrel és 6 éve ragaszkodsz hozzá, annak ellenére hogy ez neked nem jó. Meg akardo változtatni a párod hogy "segíts" neki de ő nem akar ilyen segítséget és utána meg vagy sértődve rá.

2021. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vagytok akkor kapcsokatban? Miért használjátok ki a másikat? Tudjátok egyátalán ,hogy ezzel tönkretesztek egy nőt , aki mindent megtenne èrtetek ?"


Szerinted milyen érzés a normális férfiaknak ilyet olvasni, amikor azt látjuk, hogy ilyen férfiak is párkapcsolatban vannak, mint a párod, mindeközben pedig rengeteg sokkal kevésbé problémás férfinak nincs párja? Milyen érzés azt látni, hogy a nők ennyire ragaszkodóak a szarhoz is és nem képesek aktívan tenni a saját sorsuk alakulásáért?

2021. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#14 nem vagyok rá megsértődve abszolut nem az típusú nő vagyik és nem is haragszom.... nem is hisztizek ... és maximálisan egyetértek a kommenteddel én tettem magam áldozattá a döntéseimért én felek ezért én nem okolom őt.

Viszon nem mehetek el amellett hogy kihasználásnak gondolom azt hogy ki van szolgálva és a tudtára is adom a nemtetszésem majd 2 napig hiteget érzelmileg magához láncol és még bűbtudatot is csinál ha esetleg nem velen vele foglalkozok .Az az igazság hogy az összes barátomat ellenem fordította ..

2021. márc. 16. 14:37
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ot akartad megvaltoztatni, de erre te valtoztal meg. A barataid erre reagaltak. En lekezdenem felvenni a kapcsolatot a regi baratokkal, a gepezost ugyse erdekli, amig hagyod gepezni. Aztan kivagod a gepevel egyutt.
2021. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
5-ős jól le írta.. A nőnek meg még van plusz elvárása ilyen jó kis lovés srácok mellett.. vicc !
2021. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18 ki gondolta volna hogy én nő létemre nem lehetek más csak pénzés sugárbébi.... imádom hogy a férfiak mindent meg tudnak magyarázni ...


Elmondom hogy volt hogy én tartottam el őt.SOHA NEM SZORÚLTAM EGY FÉRFI PÉNZÉRE SEM !A fizetése az övé amihez semmi közöm és egy forintot nem láttam tőle soha!!

A jó kis lóvés srác magának gyűjtöget nem nekem 🤣🤣 Egy vacsorára nem hívott még meg .. mindent felezünk azt gondolom hogy nőként ha mindent felezünk anyagilag .. akkor a mosogatást mosást és az egymással való törődést is kötelesek vagyunk ``fejezni ``

2021. márc. 16. 15:42
 20/21 anonim ***** válasza:
:_DDDD
2021. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!