Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt mondja azt mindenki, hogy egy gépfüggő soha nem fog megváltozni? Ti gépfüggő fèrfiak miért nem foglalkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos én is gépfüggővel élek egyutt.Nehéz kilépni hiszen az ember szereti a másikat.

Most elsősorban a férfiakat kérdenzém.Miért vagytok akkor kapcsokatban? Miért használjátok ki a másikat? Tudjátok egyátalán ,hogy ezzel tönkretesztek egy nőt , aki mindent megtenne èrtetek ?



2021. márc. 16. 11:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#19 Akkor meg főleg nincs értelme... SEMMILYEN hasznod nem származik belőle. Sem érzelmi, sem közös program (a séta ingyen van, mégis jól tud esni), de még anyagi sem! Sőt, veszítesz vele, mert fokozatosan leépül az önbizalmad, és a barátaidtól is elbúcsúzhatsz. Elmennek fölötted az évek, és azt veszed észre, hogy egyedül maradsz. Felnőttként pedig még nehezebb új barátokra szert tenni, ahogy mindenkinek meglesz körülötted a családja, és a már meglévő barátaival is ritkábban tudja tartani a kapcsolatokat... Nem még új emberekkel összebarátkozni.


Nekem az a kedvencem, hogy minden kérdés, ahol ennyire rossz a kapcsolat, úgy indul, hogy "Ő a világ legkedvesebb, legaranyosabb embere, DE van ez a probléma." Aztán mindenki ír választ a kérdésre, és valahogy kiderül, hogy az egész kapcsolat egy kalap kaki, csak NÉHA szokott kedves lenni, illetve az első egy-másfél évben kedves és törődő volt. Viszont nem tudlak igazán szidni sem, mert én is éltem ilyen kapcsolatban, ami sajnos langyos, poshadt vízzé vált körülöttem. Nem haladtunk semmire sem, nálunk még az összeköltözés sem jött össze, de amikor együtt voltunk, parancsolgatott nekem az exem. Öt év után maradtam egyedül, szörnyű, DE még mindig jobb, mint rossz kapcsolatban élni. Persze fáj, amikor meglátom, hogy másnak mennyire bejött az élet, és boldogok, házasodnak - megjelenik az irigység, na. Viszont ezt az irigységet akkor is érezném, ha benne maradtam volna egy semmire sem haladó, fejlődésképtelen kapcsolatban. Most legalább nekem is van esélyem egy boldogabb életre...

2021. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!