Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim gépfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim gépfüggő, illetve ha nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
A barátommal már régen együtt vagyunk több éve együtt is élünk. Egyre inkább nem foglalkozik velem állandóan gepezik még azért is haragszik ha kérek tőle valami apróságot. ( pl. Locsolja kint meg a kertet stb. Illetve csúnyán beszél velem meg sem simogat puszi ölelés beszélgetés semmi. Az anyukája is rá szólt már én is kértem rengetegszer szépen hogy változtassunk. De azt mondja a férfiak nem szeretnek beszélgetni stb. De nagyon szeretem és azt vallom egy kapcsolatot nem eldobni kell hanem megjavítani. Adjatok kérlek tanácsot ha ismertek ilyen embert vagy voltatok már hasonló szituációban. Előre is köszönöm szépen.
2019. márc. 24. 18:12
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és az le maradt, hogy én is imadok gépezni de tudom hol a határ és mik a kötelességeim
2019. márc. 24. 18:15
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd el, keress egy normális férfit.
2019. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Tanácsot nem tudok adni sajnos, de ez egy az egyben apám. Noha ő a gépezésbe pont hogy anyám elől menekült. Évekkel később el is váltak. Kár, hogy nem előbb. :/

Vagy kiszeretett belőled, vagy valami baját palástolja ezzel, vagy tényleg függő lett. Nem tudom. Sajnálom. :/

2019. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnos tisztában vagyok vele hogy gép függő. Ha pl el utazunk valahova és nincs internet olyan normális. Annyira szeretem és szeretnek valamit tenni csak már nem tudom mit.
2019. márc. 24. 18:21
 5/26 anonim válasza:
57%
Ez csak rosszabb lesz. Föleg ha idösebb lesz annàl rosszabb lesz. Mi lesz veletek ha gyerek is lesz?? Te beleszakadsz a munkàba ö meg veri a fszàt. Ez lesz. Ilyenekkel nem szabad összeköltözni. Szabadulj meg töle amig lehet.
2019. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
83%
Nem tudom, miért nem adod meg magadnak azt a tiszteletet, hogy keress egy normális férfit. Ez egy balf..sz. Ha az ő értékrendjében a számítógép van az első helyen, akkor valami visszamaradása lehet. Felnőtt férfiként túl kellene mutatnia egy hetedik osztályos kisfiú szintjén.
2019. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
És közös hitelünk is van és nagyon dolgozni sem akar sajnos. A közös hitel miatt meg ha szét megyünk nagyon szívunk
2019. márc. 24. 18:27
 8/26 anonim válasza:
67%
Hat csajszi, nem vagy nirmàlis. Mit szeretnek a nök az ilyenekben?? Bolonduljak meg ha én ezt értem.
2019. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Én az ilyet nagyon rövidre zártam, talán egy évig voltunk együtt és szakítottam, mert soha, sehova nem jött velem, mondván hogy fontos csata lesz. Ha itthon voltam, akkor is állandóan a gépnél ült, sőt, egyszer a szexet is egy hülye játék miatt szakította félbe, az volt a hab a tortán.

Hidd el, jobb nem lesz, belekényelmesedett a kapcsolatba és ahogy az írásodból lejön, nem is igazán töri magát, hogy javítson a helyzeten.

2019. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Mi is pont ezek miatt szakitunk.6 év után. Melózik meg gépezik.. Ennyi az élet számára..
2019. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!