Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martinka000 kérdése:

Mi ez? Légyszií. Kösszi

Figyelt kérdés
Haverom Barátnője tegnap szólt hhogy szeretnék kiproblni velem 3asban, vagy pedig a barátnője csak velem, nem zavar csak sokkos állapot...És tegnap megtőrtént a dolog , hogy volt egy Organikus Rohadt Állhatatlan Le Indiszkréciós Sex amtől felizgultam, de vele nem csinálhattam semmit, mertt beteg..nemileg...nőileg, havilag...és este szólt hogy még elmegyünk valahova és kapok még tőle ezt azt...DDe nem jött ...És azt mondta majd holnap, vagy ha előbb nem, mikro máár nem lesz hó problémája akkor vasárnap...Szerintetek szivat?
2010. aug. 19. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szivat vagy viccelödik de nem vicces dolog ez:D
2010. aug. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szivat:D
2010. aug. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem bisztos h szivat kérdezd meg 21/f
2010. aug. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se szivat. Azert ikyen dolgokat ritka hulye ember mondana szivatasbol.
2010. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!