Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe az anyósomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe az anyósomnál lakik.Szakítanátok ez miatt? Amúgy mi boldogok vagyunk, engem ezaz egy dolog idegesít néha.

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
És mégis miért lakik ott? Mert ez nem egy egészséges dolog.
2021. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A párod is otthon lakik még?
2021. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa helyzet. Kölözzön hozzád a párod, legalább amíg az ex nem költözik ki.
2021. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Velem lakik 3 éve.
2021. márc. 17. 13:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Állítólag azért nem költözik el, mert a párom tartozik neki 2 millióval és addig nem megy el, amíg meg nem kapja az összes pénzt.
2021. márc. 17. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-re:

És ebbe anyósod és párod is szó nélkül belemegy???


Khm, te figyelj, nekem rossz érzésem van. Amikor veled van, veled szexel, aztán hazamegy anyukájához, és ott meg az exével.

2021. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A közös gyerekük miatt nem akarja csak kirakni . Nem akar cirkuszt.Ezen kívül mi boldogok vagyunk, már egy éve járunk lombik programra is .
2021. márc. 17. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem egy év után kellene töprengeni...

Őszintén, nem szakítanék, mert nem lenne kivel. Ilyen problémákat nem vennék a nyakamra, nem jöttem volna vele össze.

Kellett neked ez az aggodalom? Mert láthatóan zavar téged.

2021. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez így más. Akkor az anyós úgy fogja fel, hogy minden nap az unokájával lehet.

Fura, nagyon fura és egészségtelen helyzet, de így megértem az anyósodat is, meg a párodat is.

Eszerint akkor biztos nem anyós miatt mentek széjjel. :-)))

2021. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy tényleg csak a tartozás miatt nem költöznek el, vagy van valami más ok is
2021. márc. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!