Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valaki nem szerelemből van a párja mellett, hanem mert csak értékrendet megfelelő és szimpatilus?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed erről?

2018. máj. 27. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból.
2018. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatba én már bele sem megyek, csak szenvedés az egész, mert tudod, hogy többre vágysz.
2018. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Elég gyakori.

Főleg a nők részéről.

2018. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

A pasik szeretik, mert amíg nem találnak jobbat, addig is lehet dugni.

Női szemmel nekem ez elmondhatatlanul gyomorforgató. Mondom ezt úgy, hogy nem egy kapcsolatom végződött azzal, hogy a "kedves" rájött, hogy nem szerelmes belém, és soha nem is volt az, de most találkozott valakivel... De persze erre az érzéshiányra szigorúan több év használat után jönnek rá, megszámlálhatatlanul sok "szeretlek" szó kimondása után, amit én naív tévesen szerelemnek hittem.

Mocsok egy érzés megtudni ám, hogy szerelem nélkül dugtak éveken át, mint egy ingyenprostit.

2018. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"pasik szeretik, mert amíg nem találnak jobbat, addig is lehet dugni."


Igen, teljesen a férfiakra jellemző, hogy kapcsolatfüggők :D

Akkor nem is a nőkre.

2018. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Rengeteg ilyen párkapcsolatot látni, akármerre néztek. A partnerek együtt vannak vagy valamilyen kényszerből (közös lakás, közös javak, gyerek stb.), vagy megszokásból, vagy mert kínosnak tartják, ha pár hétig/hónapig egyedülálló státuszban kéne lenniük. Nagyon sok ember szégyelli, ha egyedülálló. (Ők a kapcsolatfüggők, akik fél napot nem bírnának ki egyedül.)
2018. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miután a nők mondják ki a válások nagy részét, illetve ők szakítanak sokszor úgy, hogy nincs más a láthatáron, de "elég volt" azt hiszem megállapíthatjuk, hogy a nők nem kapcsolatfüggőbbek mint a férfiak. Nem is a nők sírnak itt megállás nélkül, hogy nem jut pasi, pedig rengeteg szingli nőt ismerek, magam is az vagyok, de sosem panaszkodtam még, hogy a jóképű pasik miért nem vesznek észre. Maradjunk annyiban, hogy ez egyénfüggő, és nem azért pontoztunk le, mert feminácik vagyunk hanem mert buta általánosítást írtál, amit te igaznak érzel, de nem az.


kérdező, sok ilyen kapcsolat van, a kérdés, hogy az elején sem volt szerelem eleve, vagy csak gyorsan elmúlt, de marad a közös értékrend, szimpátia stb. Mert ha már az elején sem volt, az szomorú, kivéve ha mindkét fél így áll hozzá és ez így nekik jó és ezen nem kívánnak változtatni.


Nekem kevés lenne, de kinek mi.

2018. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Miután a nők mondják ki a válások nagy részét, illetve ők szakítanak sokszor úgy, hogy nincs más a láthatáron, de "elég volt" azt"


Az a baj, hogy az a nagy kimondás általában akkor van meg, mikor már ott a másik kan.

Ez is teljesen tipikus női magatartás, hogy egyik kapcsolatból ugrik a másikba :D

2018. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen kapcsolatot szeretnék. Oké, hogy 1-1 simogatás, puszi, stb. belefér, de a legfontosabb talán a kölcsönös, közös együttlét lenne fontos az azonos (vagy közel azonos) értékrend és szimpátia mellett.

Az emberek nagyon nagy többségének ez kevés lenne, mert rengetegjüknek a szex számít csak egy kapcsolatban - és itt a nőkre is gondolok...

2018. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!