Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez egy álom miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy álom miatt?

Figyelt kérdés

Egy volt kollégámmal álmodtam néhány napja, azóta csak rá gondolok.

Sosem volt köztünk semmi, csak kollégák voltunk, de mégsem tudok szabadulni a gondolattól. Még tanulni, dolgozni is alig tudok, minden gondolatom ő. Csakhogy párkapcsolatban vagyok. Igaz vannak problémák és talán nagyon a végét járjuk, de ez nem is fontos.

Az álom óta minden porcikámmal a volt munkatársam kívánom. Nem egy szexuális vágy, inkább egy szépen lassan kialakuló kapcsolatra vágyom vele. Ami érdekes, mert amikor még a cégnél dolgozott nem gondoltam úgy rá, nem is tetszett, most meg ha látok róla egy képet, éppen nem csorog a nyálam..

Sosem volt még ilyen velem. Elmúlik? Csak egy hullám vagy egy jel?

Segítsetek kérlek!

Annak ellenére, hogy a párommal jelenleg nem vagyok olyan boldog, rettentően bűntudatom van, amiért másra gondolok. Nem szeretném megbántani, nem akarok neki fájdalmat.

27/L



2021. márc. 17. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Beszélj ezzel a volt kollégával, csalódni fogsz benne (régen is megvolt az oka, hogy miért nem gondoltál rá másként) és elmúlik az értelmetlen vágyakozás.
2021. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Képzeld el kakilás közben, ahogy erőlködik, és kiábrándulsz.
2021. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Mindig az tűnik álomszerű tökéletességnek, ami nincs. Ha ezzel a kollégáddal lennél együtt és hasonlóan gyenge lenne a kapcsolatotok, mint a jelenlegi, akkor a mostani párodról álmodoznál.


Ki is mondod hogy a végét járja az egész, nincs értelme húzni tovább. Vágysz a szeretetre, a megbecsülésre, valószínűleg ezt kötöd össze a kollégáddal, mert gyorsan akarsz megoldást. De ez nem valódi vágyódás, legalábbis nem felé, csak az érzést akarod, amit régóta nem kaptál meg.


Jelenleg már azzal fájdalmat okozol a párodnak, hogy még vele vagy, és jó ideje szőnyeg alá söpörted gondolom. Végig bántottad vele, ami leginkább a bűntudatodat is okozza, szóval nem utólag kell tartani ettől.

2021. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elmúlik legkésőbb néhány héten belül. Velem is volt egyszer egy ugyanilyen. Kollégák voltunk, soha nem érdekelt, mint férfi, házas is volt. De egy éjszaka volt vele egy nagyon intim álmom, és onnantól kezdve alig bírtam magammal. Nekem nem csak volt kollégám volt, hanem minden nap együtt dolgoztunk, egymáshoz közel. Az álmot heteken át nem tudtam kiverni a fejemből és egész más szemmel néztem a férfira is. Nyilván megakadt minden fantázia szintjén, aztán jó néhány hét múlva már el is halvanyodott az álom emléke és vele együtt minden más is szerencsére.
2021. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Ovulálsz éppen?
2021. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen normális, ilyen velem is előfordult nem egyszer, de nem kell komolyan venni, el fog múlni hamar, ahogy a 4-es írja.
2021. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!