Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a páromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a páromnak a tesója, mint a bnője minden apróságban is? Felnőtt szempontból nézzétek! Nem tinik vagyunk, nem tanulunk, ahol még anyuka, meg apuka az első. Hanem amikor már a párodra számíthatsz - korban!

Figyelt kérdés

csak két példa:

a párom elkezdett másik városban dolgozni, 1 hónap múlva jött haza

első nap a szálláson talált 100 ezer forintot. azonnal felhívta a tesóját elújságolni. nekem 1 hónap múlva mesélt róla, mikor hazajött.

vagy: most kint van külföldön. első nap beszélt az anyjával, tesóval, hogy megérkeztek, minden rendbn. nekem még este 10-kor sem írt semmit!!!én kérdeztem rá, hogy él e még egyáltalán.erre írt, hogy minden ok, most mennek aludni.

nos: ő 31 éves én 27

1 éve vagyunk együtt, közös jövőt tervez velem.

akkor miért kapom, hogy az utolsó vagyok, akivel közöl bármit ami vele történik?


2010. aug. 19. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele komolyan. Lehet hogy ő nem érez magához közel? Vagy nem gondol komolyan? Én erre gondolnék.
2010. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már beszéltem vele erről, hogy nekem olyan, mintha nem akarna az életébe beavatni, mert nem oszt velem meg szinte semmit

pislogott nagyokat, mintha nem is értené

aztán ecsetelte, hogy úgy is hiába beszél a munkájáról, úgy sem érteném, mert szakmai, de a tesója igen

és nem változott semmi

2010. aug. 19. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nalunk ez forditva van, a parom velem beszel meg mindent elsönek es TALAN azutan a szüleivel. Csunyan is neznek ram neha a szülei emiatt, szoval forditotja sem olyan egyszerü dolog.


26 F

2010. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

érdekes :)

de szerintem ő támaszt lát benned, aki a szülői támaszt simán felválthatja

annyit tudok, egy férfi nem támaszt keres egy nőben

de amúgy miattam van külföldön, hogy tudjunk házra gyűjteni és én vok az utolsó, akinek mesél, hogy mi van...ez az érdekes

2010. aug. 19. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
26 F vagyok es azt elfelejtettem mondani hogy nekem is ö az elsö akivel megosztom örömöm vagy banatom. Lehet hogy a parod nem az az erzelgös emberke. De azert az mar kicsit furcsa hogy te kell jelentkez hamarabb nalla mikor ö megy el.
2010. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert a tesóját 30 éve ismeri, téged megy egy éve? Egyébként érdekes, de én is mindent először a tesómmal beszélek meg. Szóvá tette nekem is a párom már, hogy miért nem vele osztom elsőként a dolgokat, és én ugyanezt mondtam neki. Pedig mi négy éve vagyunk együtt, és imádom.

30N

2010. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szóval akkor várhatom, hogy ez mindig így marad....

de jó.

2010. aug. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!