Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi a legnagyobb pénzöss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a legnagyobb pénzösszeg amit kértetek a Párotoktól?

Figyelt kérdés

Nem zsebpénzre gondolok és nem kitartásra, úgyhogy a trollok megkímélhetnek! Nemsokára ünnepeljük a nyólchónapos évfordulónkat szóval nem új a kapcsolat.


Nem rendszeres pénzről hanem egy egyszeri alkalomról beszélek, mert valamit ki kell fizetnem.


Köszi!



2021. márc. 19. 16:52
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Még sosem kértem.
2021. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a pasidnak van rá pénze, kérj kölcsön, mi nem ismerjük az anyagi helyzetét. Viszont ha hónapról hónapra él, és kuporgat valamire, nekem nem lenne pofám.
2021. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Sosem kértem. 7 éves kapcsolat. Egyszer beszéltük meg, hgoy szeretnék egy új laptopot (ez öt éve volt). Ő IT-s és kinézett egyet, ami szerinte jó lesz nekem de 340 ezerbe került. Így megbeszéltük, hogy szülinapi ajándék gyanánt kifizeti a felét. Ez volt az egyetlen nagyobb összeg, amit "kértem".
2021. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
51%
Nem provokáció, de tényleg érdekel, ha itt senki nem kér pénzt a pasijától, akkor miért nem éltek egyedül? illetve, akkor a lakásába sem költöztök be, vagy havi lakbért fizettek? Vagy puncival ledolgozzátok, mint a diáklányok az albérletet?
2021. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
46%

35: azért nem mindegy, milyen hosszú kapcsolatról beszélünk, van-e együttélés. A kérdező egy éve sincs együtt a pasijával, és máris fizettetne vele.

Sztem több éves párkapcsolatban, együttélésnél, főleg ha megbeszélés alapján közös kassza van, ott már nem lenne ezzel probléma, ha a nő már bizonyított, hogy mittudomén, 3 év alatt nem kuncsorgott pénzért, meg hogy hosszú távon is működött a kapcsolat.

Amúgy meg egy együttélős kapcsolat sem attól jó feltétlenül, ha közös a kassza és a másik pénzéhez bármikor hozzáférésem van, és bármikor bármire elverhetem. Külön kasszás kapcsolatom is működött már jól.

2021. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Úgy érzem itt szándékosan megaláztak a külsőm miatt :( Nem tehetek a helyzetemről, baleset ért. Eljött az ideje hogy bejelentést tegyek az NMHH-nál. Hiába kértem az admin segítségét, nem állt ki mellettem. Minden lefényképeztem és elküldtem. Öngyilkossági gondolatokat szülhet egy-egy ilyen helyzet, az adminoknak sokkal jobban oda kellene figyelni! Majd az NMHH eldönti, lehet-e ösztönözni a bullyingot.
2021. márc. 19. 20:43
 37/48 anonim ***** válasza:
85%

"Nem provokáció, de tényleg érdekel, ha itt senki nem kér pénzt a pasijától, akkor miért nem éltek egyedül? illetve, akkor a lakásába sem költöztök be, vagy havi lakbért fizettek?"


És a pasi miért van együtt a nővel, ha nem kér tőle pénzt?


Van saját pénzem, jól keresek. Saját lakásom is van. Hogy ki hova költözik, azt majd az ésszerűség dönti el. AMúgy Magyarországon csak férfiaknak van lakása?

2021. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
94%

"Eljött az ideje hogy bejelentést tegyek az NMHH-nál."


Az agyadat is javítasd meg.

2021. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

#35 Mért akkor fordítva is kérdezhetnénk: ha itt senki nem kér pénzt a csajától, akkor miért nem éltek egyedül, pasik?


Egyik páromnak sem volt soha saját lakása. 1-el közös koleszba laktunk és néha együtt aludtunk. A többivel jött a közös albérlet vagy közösen béreltünk szobát, ahol feleződtek a költségek. Még a férjemmel is közös albérletben lakunk, itt van egyedül közös kassza. De nekem mindig az volt a tiszta ha külön kasszán éltünk és megosztottuk a költségeket.

Az is más kérdés, hogy kölcsönre sem szorultam soha, még bankira sem. Diákhitelt sem kellett felvennem, inkább melóztam egész nyáron vagy szünetekben, esetleg suli alatt. Rengeteg munkám volt. Szóval igen, engem otthon arra tanítottak, hogy ne másokat húzzak le és csak az az enyém, amit magamnak megkeresek.

2021. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
89%

Hogy mi van? 8 hónapos ÉVFORDULÓ? :D Cica, ahhoz először legyen meg az ELSŐ évforduló :D :D

Plusz nem, soha nem kértem páromtól pénzt, pedig 5 éve együtt vagyunk, idén házasodunk. Volt, hogy adott olyanra, amit tudott, hogy szeretnék, de hiába volt pénzem, nem vettem meg belőle, mert "sajnáltam" arra költeni. Ő azt akarta, hogy költsek arra a dologra, így pedig nem lehetett kifogásom. De pofámról lesülne a bőr, ha kunyerálnék :D Adott, mert adni akart, én nem vártam el, és nem is zavart volna, ha nem ad. Leginkább mert eszembe se jutott. Konkrétan a pénztárcámba csempészte a pénzt, én pedig pislogtam, hogy nem is volt ennyi, biztos véletlenül tette hozzám, és adtam is neki vissza. Ő meg csak a fejét fogta, amiért nem vettem a lapot :D

2021. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!