Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi a legnagyobb pénzöss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a legnagyobb pénzösszeg amit kértetek a Párotoktól?

Figyelt kérdés

Nem zsebpénzre gondolok és nem kitartásra, úgyhogy a trollok megkímélhetnek! Nemsokára ünnepeljük a nyólchónapos évfordulónkat szóval nem új a kapcsolat.


Nem rendszeres pénzről hanem egy egyszeri alkalomról beszélek, mert valamit ki kell fizetnem.


Köszi!



2021. márc. 19. 16:52
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Nem volt egyiküknkek sem saját lakása. Közösen fizettünk albérletet, de a közös költségeken kívüli pénzzel saját magunk rendelkeztünk. Aztán közösen vettünk házat, annak a költségét nyilván közösen fizetjük, illetve a nagyobb kiadásokat, de pl 1-1 bevásárlással nem számolgatunk el, éppen ki megy a boltba, az vesz meg mindent. Nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy közös e a kassza.
2021. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
0 forint. Mindig volt félretett pénzem, most is van. Régebben, fiatalabb koromban egyszer kétszer megszorultam anyagilag és akkor megfogadtam, hogy én soha nem leszek senkire rászorulva anyagilag.
2021. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
22%

Tojunk a fogaidra, kérdező. Te csak az aktuális pasidat akarod kicsit megkopasztani.


NMHH... hagyjuk már:)

2021. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
48%

"Nem provokáció, de tényleg érdekel, ha itt senki nem kér pénzt a pasijától, akkor miért nem éltek egyedül?"


Ezt nem értem. Most azt mondod, hogy egy férfi kapcsolatban csak arra jó, hogy pénzt adjon? Elég lesújtó véleménnyel vagy a férfiakról.


"illetve, akkor a lakásába sem költöztök be, vagy havi lakbért fizettek?"


Az én lakásomban élünk, és miért fizetne egy pár egymásnak lakbért? Nem szobatársak vagyunk, közös az életünk.

2021. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Egyszer kértem 15 ezer forintot, persze hónapokkal azután, hogy én adtam neki 300 ezret, hogy a hitelét fizetni tudja. Másfél éve vagyunk együtt.
2021. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
2021. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
50%

2 év után 50 milliót, kellett kocsi, ház, cici....

de cserébe” tervezünk családot, és ezt kapcsolat elején megmondtam neki, tudta mire vállalkozik ha komolyodna a dolog..

akartam gyerek előtti luxust az életemben.

2021. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Itt már csak az a kérdés, hogy honnan a francból van a párotoknak 20-50 millió forintja amit zsebből kölcsönad?
2021. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!