Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért valtozik meg a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért valtozik meg a ferjem egyik naprol a masikra?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk házasok, van egy 5 honapos babank, van egy szep nagy hazunk ahova nemreg koltoztunk, tehat nincs gondunk, elvagyunk, szepitgetunk. Ő dolgozik, én egyedul a gyerekkel, mar jo kis napirendunk van, igy tudok mellette barmit csinalni. A ferjem, ha itthon van csak egy dologra tud koncentralni, en egyszerre 5 fele dolgot is csinalok, a gyerekre nagy immel ammal figyel csak. Most egy szekrenyt rakott ossze magaban, ami miatt ideges volt, hogy en nem segítek, mikor tudja, hogy a gyerek mellett kell lennem, mert ő igenyli, aludni se aludt.. Mentem picit segiteni, kozben persze sirt a gyerek, ezert elkezdett kiabalni, hogy igy nem tudja csinalni. Nyilvan nem hagyom annyiban, a babara nem kiabalhat, mert tudja megolom. Egész nap csak ordított, mar a gyerek is megijedt tole, utana jott olelgetni a babat mintha misem tortent volna. Kesobb letagadja, hogy viselkedett, nem tudok ertelmesen beszelgetni vele egyszeruen. Ugy csinal mintha minden az en hibam lenne. Direkt nem szolok mar hozza, mert mintha a falnak beszélnek. De megis jön utanam es hergel. A gyerek szobajaban alkszok 2 napja, de mintha orulne, jol alszik igy is, hogy folyamatosan lelkileg bantalmaz. Mar tegnap igy beszelt, hogy aludjak az Ő! szobajaban, meg, hogy az ő pénzéből fogok heti kajanak valot venni..!? Minden napra jut valami f@szsag..eddig mindennrendben volt. Le tagad mindent.. Elvarja, hogy finomat fozzek ezek után és en olelgessem meg. Eszembe sem jut persze, csak a gyerek miatt szolok hozza, es azt hiszi ezzel minden megoldodott. Vmi baja lehet a mentalis egészségének? Mar erre is gondoltam. Munkahelyen van vmi? Azutan lett ilyen. Annyira szerettem, olyan boldog kis család voltunk, de mintha nem érdekelné , nem tesz semmit, hogy jól erezzuk magunkat. Én ettől tovabb ezt nemntudom turni.

2021. márc. 20. 00:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szereted vagy nem szereted? Ő szeret vagy nem szeret? Ilyen egyszerű a kérdés. Csak épp beszélni kell róla, hogy ezt megtudjátok.
2021. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen szeretjük egymást, ezert is bánt a dolog, most megint egy ideig normalis lesz. Ő is szeret, tudom. Ugyhogy teljesen nem értem a gondolkodasmodjat. Mintha megunná a ferj szerepet idonkent es nincs kedve velem foglalkozni.. Most mar kedveskedik folyamatosan. De nehéz viszonoznom ezek után.
2021. márc. 21. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!