Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha covidos lettem es a csalado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha covidos lettem es a csaladom igy karantenbe vagyunk mikor menjek baratomhoz vagy ő jöjjön inkabb?

Figyelt kérdés

1 hetig meg tuti itthon leszunk. De mivel jon a husvet nemtudom hogy én vagy ő jöjjön ebben az esetben hamarabb? Szerintetek mar husvetkor talalkozhatnank?

1 honapja lassan nemlattam emiatt


2021. márc. 20. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

10 napig ki se tehetitek a lakásból a lábatokat és vendéget se fogadhattok. Majd kaptok róla egy határozatot, amiben le van írva. Ha ezt megteszitek és ellenőriznek titeket, akkor jön a pénzbírság.


Nekünk ma telt le a 10 nap. 1 volt kint a polgárőrség, 2x a rendőrség ellenőrizni, hogy otthon tartózkodunk e.

2021. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt am nem figyel a rendor hat nemakarok elmenni nemarrol van szo csak h ilyen esetben ezt hogyan kellenne nekem majd megoldani mi a velemenyetek
2021. márc. 20. 11:39
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Fogd a kezedbe,aztán verd.1hetet még kibírsz a csaj nélkül.
2021. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagy az Isten állatkertje. Maradjon mindneki a s.ggén, ha covidos. AZ agyatokat is megtámadta már a vírus?


Nem figyel a rendőr. WHat? Ezt a covid is tudja , és akkor nem terjed?

2021. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De miért lenne nagy eresztés ha húsvét után találkoznátok? Mi történne akkor? Én tavaly sem és idén sem tudtam a családommal lenni ilyenkor mégse haltam bele. Ezért tartunk 1 év után is ott ahol, mert tele van az ország ilyen hülyékkel. Nem kell alapból otthon lenni mi is megyünk ide-oda de ha valaki covidos nem megyünk hozzá a karantén alatt de még csak utána sem egy ideig de ha mi lennénk pozitívak hozzánk se jönne senki. De nem baj büntessenek csak meg ha ilyen hülye vagy.
2021. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Öhm ki akar menni? Nemtudom honnan szultetek ezt nemis akarok menni sehova xdddd csak kerdeztem h ja es lany vagyok
2021. márc. 20. 11:57
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy lány vagy, még felelőtlen vagy ha találkoztok.
2021. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De nemakarok nemakarjatok felfogni?xd
2021. márc. 20. 12:13
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy mettől meddig vagytok karanténban. Miután letelt a karantén és minden okés, akkor mentek egymáshoz amikor akartok és akkor amikor akartok.
2021. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8


"nemtudom hogy én vagy ő jöjjön ebben az esetben"


Nem épp azt mutatja, hogy nem akartok találkozni

2021. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!