Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális vagy aggodalomra ad okot? Több nővel is rendszeresen beszélget.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Viszonylag friss a kapcsolatunk, mindketten 30 felettiek vagyunk. A páromnak elég fontos a facebook majd 900 ismerőse van, napi szinten használja. Összeköltözés után hidegzuhanyként ért hogy több nő is rendszeresen keresi. Általában messengeren,és mindig a nő ír rá, szia hogy vagy stb. Van közte volt munkatársnő, volt munkatársnő huga. Osztálytársnőjén viszont meglepődtem. Friss házas csaj babával a pocakban és rendszeresen kb 2 naponta ír a páromnak, elküldi neki az ultrahang képet, leírja hogy mennyire rosszul volt 2 hétig ilyenek. A suliról alig beszélnek. Párom meg leírta neki hogy mi vitatkozunk. Másik osztálytársnő rendszeresen hívogatja, neki soha nem veszi fel a telefont(legalább is előttem). Van egy másik nő, aki a volt legjobb haverjának a volt felesége, ő 4 naponta hívogatja. Kérdezgeti hogy van, párom meg a vérnyomásáról beszélget vele. Legjobb haverjának a felesége minden nap hívogatja valami hülyeség miatt. Nekem ez soknak tünik

Mondtam neki hogy engem ez zavar. Kiakadt hogy féltékeny vagyok és szerinte ez jól van így. Ne szabjak meg neki semmit tudja hogy kell viselkednie stb. De milyen rossz az nekem amikor vacsizunk csörög a telefonja rohan és hallom hogy renikével beszélget a semmiről. Az is érdekes hogy az összes osztálytársa közül csak nök hivogatják írogatnak neki. Nem tudom mit gondoljak. Szerintetek?



2021. márc. 20. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez nekem nem férne bele.

Már az elején vagy abbahagyja, vagy ennyi volt.

2021. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már válaszút elé állítottam, de azt hajtogatja hogy semmi nincs senkivel ami tény mert semmi olyat nem is láttam de akkor is zavaró hogy ennyi nő rendszeresen keresi. Bevallom a legjobb haverja feleségét se értem miért hívogatja minden nap valami miatt.
2021. márc. 20. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
nem fog soha lemondani a csajozasrol.
2021. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem akkor sem féene bele. Ezt neked kell tudni....
2021. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem fér bele azért kérdezem itt. Ez csajozás? Ő azt mondja sima emberi kapcsolat mert ismeri őket hosszú ideje és ha akart volna valamit tőlük akkor nem velem lenne.
2021. márc. 20. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Barátkozzon férfiakkal vagy 70+ -os nénikkel.


Ja, hogy azokkal nem...

2021. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedtem olyan lánnyal, akinek szinte csak fiú barátai voltak, egyikkel éjjel iszogatott miközben alakultak közöttünk a dolgok, furcsáltam, de bíztam benne. Csókolóztak, így innentől kezdve szkeptikus vagyok a szoros fiu-lany barátsággal.
2021. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Exem is így kezdte...

Ó, ő régi osztálytárs.. ó ő csak a főnököm lánya... ó, ő csak az unokatesóm...


2évig voltunk együtt, 14nővel csalt meg ez alatt úgy, hogy "csak te vagy nekem, csak téged szeretlek, ők csak régi ismerősök semmi több..." és ebből semmit nem vettem észre. Szakítás után tálaltak ki a nagy barátai.

2021. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Én is szoktam néha levelezni egy kapcsolatban lévő pasival.


Mindig direkt rákérdezek, egyedülálló vagy már vagy még kapcsolatban vagy a barátnőddel?!


Erre azt válaszolja a pasi, "Nem vagyok szerelmes".


Mármint hogy ő.


Hidd el egy szavamba kerülne és bármikor találkozhatnák vele.


Csak érdekből van a jelenlegi barátnővel.


Ez van, sajna minden pasi ilyen undorító hazug disznó. Sajnálom.

2021. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

"és ha akart volna valamit tőlük akkor nem velem lenne"


Inkább azok a csajok tudnak valamit...

2021. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!