Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna,ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna,ha a párotok soha nem mosna normálisan kezet, még szex előtt sem?

Figyelt kérdés

Alapból, úgy nyomja bele a szappant a kezébe,hogy fel sem habosítja. Aztán összedörzsöli a tenyerét, de kb. csak 3 mp-ig folyatja rá a vizet. Úgy gondolom ezzel a módszerrel és ennyi idő alatt nem lehet alaposan kezetmosni.


Rettentően idegesít és tudom,hogy szólnom kéne neki,de cikinek érzem valamiért..Tény, én meg elég rendetlen vagyok, de azzal legalább nem lehet mindenféle fertőzést összeszedni..



2021. márc. 21. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Belém nem nyúlhatna olyan ujjakkal..

Farkáról ne is beszéljünk akkor

2021. márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nem mernek szolni, de egy eletre megtanitanam. Raadasul ez nem is kinos, mint az, hogy budos a szad pl.
2021. márc. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy zavarna!!
2021. márc. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Szexnél nekem inkàbb csak az intim területe fontos, az ujjazást amugysem engedem, de nálunk van alkoholos kézfertotlenito, amit napkozben is lehet hasznalni kezmosás nélkul.

Vegyél olyat. Amit csak megnyom bekeni a kezét es kész

2021. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már belőle probléma sajnos, mindentől elveszi a kedvet a rossz higénia. Hiába néz ki valaki jól ha koszos a keze, teste...Gyerekkorban ha nincs hozzászoktatva rendesen megtaníva, felnőtten nem lesz rá igénye. Minden szokás kérdése.
2021. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Másban is ilyen igénytelen?


Amúgy a te választásod.

2021. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezen kívül csak az íróasztalára igénytelen (de ez nem érdekel) meg néha elég bénán tud öltözködni (terepmintás a kockással), illetve mindig hagyja, hogy ilyen bokrosra megnőjjön a haja. Nem az, szeretek beletúrni, csak hülyén néz ki olyan nagy hajjal.

Az én választásom igen, csak kezd felolszlani a lilaköd, így sorra a hibáit veszem észre..

2021. márc. 21. 08:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen zavarna, es szolnek is egybol.

A szex, es az elojatek velejarojanak tartom az ujjazast, ha piszkos kezzel nyul be fertozest kaphatok el. Regen sokat szenvedtem fertozesekkel (valoszinuleg az akkori parom higieniaja miatt, detto) viszont evek ota semmi panaszom nincs, igy nem kockaztatnek valami gyoker miatt aki nem kepes kezetmosni.


Igazabol a tobbi amit felsoroltal (iroasztal, stb) nem utal annyira veszes igenytelensegre, de ha teged zavar akkor tedd szova neki. Ha esetleg az oltozkodesen/hajan nem akar valtoztatni az az o dolga, nem tudod megvaltoztatni, viszont a kezmosas alapveto es elvarhato dolog.

2021. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ciki szolni, hogy ne retkes kezzel nyuljon hozzad? Hany evesek vagytok? Tok alap dolog lenne, de neki erre nincs igenye es eszre se veszi, hogy ez masnak is art. Igen, rohadtul zavarna, hogy valaki ilyen undorito.
2021. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 moozygoo ***** válasza:
56%
Azt mondom igen gáz, pedig én férfi vagyok.
2021. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!