Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknak a barátnőválasztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak a barátnőválasztás olyan, mint a politika? A behízelgős mosolyogva hazudósok nyernek, a normálisak meg senkit se érdekelnek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Kb igen.
2021. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
nem feltetlen. ne altasd magad, nem azert nincs pasid, mert tul ‘normalis’ es ‘nem behizelgos’ vagy. rendes ferfi kiszuri az ilyen bajolgos szutykokat.
2021. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
A normális csak azért marad "normális", mert nem ismerhették meg jobban....
2021. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem csak az van hogy a ffiakban nem azerelem van elso látasra hanem szexcentrikusság.

Késobb jönnek csak rá arra hogy másképp is kell ez a csaj be tudja/akarja az életébe is vonni

2021. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Ki/mi a "normális"? A büfédiplomás, férjvadászok, akik akkora feminácik, hogy nem is borotválkoznak, mert a szőr természetes?
2021. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy a kukában kutató lány?

Egy darabig érthető a szívfájdalom, de te már rég átlépted a normális határát. Keress fel egy pszichiátert és szállj le erről a fiúról.

2021. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Néhány ritka kivételtől eltekintve a világunkban jelenleg az ún. "sikeresség" alapfeltétele a gátlástalanság, a mérhetetlen önzőség, a maximális önimádat és mások érzéseinek teljesen figyelmen kívül hagyása. Lásd még "Elérem a célom" "A cél szentesíti az eszközt" "Megteszem, mert én megtehetem" "Ki nem szarja le hogy másoknak ez milyen érzés?"


És ez mindkét nem esetében igaz. Nem véletlenül tart arra a világ amerre. A legtöbb vezető pozícióban lévő ember enyhén pszichopata, különösen politikusaink - gondoljunk bele itthon is kikből lehet választani elsősorban? Egy alacsony, Napóleon-szindrómás és hatalommániás emberkéből meg egy magas, ideggyenge, rendszeresen rángatózó vékony alakból. És máshol sem jobb. Amcsiknál a (mára) demens /de fénykorában igazi rohadék/ bácsi és az agresszív parókás esete?

2021. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Behízelgéssel még életemben nem csajoztam be, az a barátzóna...
2021. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy fordítottan: igen az nyer. Mondjuk én szeretem azokat is, aki beszólnak.
2021. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó vastag a bőr a pofádon kérdező ha te normálisnak gondolod magad miután a kukájában turkálsz használt kotonokat keresve :D
2021. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!