Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna,ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna,ha a párotok soha nem mosna normálisan kezet, még szex előtt sem?

Figyelt kérdés

Alapból, úgy nyomja bele a szappant a kezébe,hogy fel sem habosítja. Aztán összedörzsöli a tenyerét, de kb. csak 3 mp-ig folyatja rá a vizet. Úgy gondolom ezzel a módszerrel és ennyi idő alatt nem lehet alaposan kezetmosni.


Rettentően idegesít és tudom,hogy szólnom kéne neki,de cikinek érzem valamiért..Tény, én meg elég rendetlen vagyok, de azzal legalább nem lehet mindenféle fertőzést összeszedni..



2021. márc. 21. 00:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

#10 és ha férfi vagy?XDD

Ha here van a lábad között, nem ragad annyira a kézre a kosz, vagy mivan veled?

2021. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De fürdik rendesen, vagy azzal is hadilábon áll?
2021. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezt már az óvodában kellene tudni, nem, hogy kézmosás alapvető? Az én párom meg meg annyit most kezet meg fújja a fertőtlenítőt, hogy tiszta sebes a kézfeje, na az a másik véglet, de inkább ilyen legyen.


Simán megujjazna így amúgy? Hát szépen elküldeném melegebb éghajlatra, igaza van az egyik válaszolónak, aztán majd én rohangáljak fertőzéssel orvoshoz meg vegyem a krémeket. Igénytelen a párod, már bocs. Szólj rá, aztán ha nem változtat, dobjad.

2021. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!