Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igaza van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, évek óta ismerem. Egyetemen vagyunk szaktársak, mindig együtt tanulunk, minden beadandót együtt csináltunk. Közös országos versenyre készülő projektünk is van.


Néha egyetem után elmegyünk mekibe vagy ilyesmi, vagy ha bent van városban, akkor is néha találkozunk.


Ezek borzasztóan kiverték nála a biztosítékot. Zokogott, hogy ne találkozak vele kettesben, sőt tanulni se akarja, hogy tanuljunk együtt úgy ha csak ketten vagyunk. Szóval borzasztóan kiakadt.


Mondtam neki, hogy elmehetünk 3-asban is valahova, vagy 4-esben mert amúgy van palija. Ismerje meg. De hallani sem akar arról, hogy találkozzon vele.


Egyébként a szak 90% lány, amire járok. Plusz nagyon csapatmunkás tipus vagyok. Meg egyébként tényleg barátok vagyunk.


Szerintetek is érthető, hogy ennyire kiakadt? Ti is kiakadtatok volna? Semmi okot nem adtam gyanúra, mindig elmondtam neki, hogy hol vagyok épp.



2021. márc. 21. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Igaza van. Fiúnak - lány barát elképzelhetetlen minden körülmények között
Elviselném mivel együtt tanulnak, a jobb eredményektől nem akarom megfosztani
Nem zavarna, ha találkoznék vele és látnám, hogy nincs köztük tényleg semmi
Abszolút nem érdekelne, bízok benne
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem zavarna, paromnak is vannak lany baratai, nem sok, viszont 10+ eve baratok es kb havonta egyszer beulnek egy kavera. Nem szeretnem es nem is fogom megmondani neki hogy kivel talalozhat/beszelgethet. Ugy vagyok vele, hogy amig nem ad okot arra hogy ne bizzak benne, addig maximalis a bizalom. A lanyok is tudnak rolam, illetve nekik is van parjuk. En szivesen meg is ismertem oket, persze nem minden talalkozora megyek, viszont ha hivnak akkor boldogan, ne ertem ezzel mi a baja a baratnodnek. Az en barataim is ismerik a parom, en is az oveit.

Az, hogy esetleg szovateszi a nemtetszeset, az meg oke szerintem, viszont zokogni, meg kovetelni, hogy mit csinalj elegge gyerekes viselkedesre vall.

2021. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

1-es, nálatok nem arról van szó, hogy majdnem minden nap!

Engem is frusztrálna, nő és férfi közt nincs barátság. Egyik mindig többet akar.

2021. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem zavarna, de nem vagyunk egyformák 🤷‍♂️
2021. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"engem" 🙃🙂
2021. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

mennyire lehet már bizonytalan a csajod ha hisztirohamot kap ha mással találkozol..sztem hagyd ott mielőtt elkezd bosszút állni meg ilyenek, kva beteg dolgokat tudnak csinálni a nők h kontrolláljanak.

ruuuuuuuuuuuun

2021. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bele kellett volna mennie, hogy megismerje, hogy hármasban, vagy négyesben találkozzatok. Akkor megláthatná, hogy van-e félnivalója. Utána kellene vissza térnetek a témára, a további közös programokra.
2021. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Engem se zavarna, főleg, hogy be akarod mutatni neki, nem titkolsz semmit, nem viselkedsz gyanúsan.

Keményen mellényúltál a barátnőválasztással, normálisat tényleg nem találtál?

2021. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt amugy?
2021. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Emlékeztek karácsonykor meglőtték a fital rendőr srácot és a rendőr lány beleengedte a tárat az elkövetőbe?? Utána a BRFK facebook oldala kitett videókat. Kimerült nem mindig szolgáltak együtt de a lány nagyon szeretett a sráccal dolgozni. Aztán amikor a srác felépülése után először találkoztak(kamerák előtt). Több mint egyértelmű volt(szerintem) hogy ott vannak bizonyos érzelmek.

Ebből kiindúlva azt mondon hogy amit csinálsz a szaktársaddal az több mint baráti...barátnőd problémája jogos,megnyílvánulása nem.

2021. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

"Aztán amikor a srác felépülése után először találkoztak(kamerák előtt). Több mint egyértelmű volt(szerintem) hogy ott vannak bizonyos érzelmek."


Az az ember akivel imádsz dolgozni és rommá szurkálják és azon kattogsz éjjel nappal h életben marad-e, majd mikor először látod érzelmeket vált ki, az szted azért van mert több van köztük? Te vmi borzasztóan egyszerű lény vagy.

2021. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!