Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnàl ugy lenni a szeretőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnàl ugy lenni a szeretőddel vagy barátoddal kellemes légyottban, ha előtte kicsinàltak idegileg pl a férjed vagy bárki aki paraszt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer van pont ugy szabadidőm, hogy kényszerkapcsolatban pont felhuznak előtte. És tiszta ideg vagyok.

Erre váltsak át "tündérbe"


Ez kb rendszeres..



2021. márc. 21. 10:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve hogyan tudnál ugy lenni a szerelmeddel, főleg szexelni, hogy jo legyen, ilyen esetben?
2021. márc. 21. 10:34
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

A kérdés provokatív

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.


A kényszerkapcsolat pedig 90%-ban azt jelenti, hogy a másik jó életszínvonalat biztosít neked, amiből nem akarsz engedni a szétmenéssel. Ez ugyanúgy önmagad prostituálása mintha pénzt fogadnál el a szexért.

2021. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak pelda volt mert nem akarom konkretizalni hogy pontosan kirol van szo.

Felhuz valaki téged akivel muszájbol éltek egyutt. Es mindig amikor azzal lehetnél aki a szerelmed.


Hogyan ne hasson ki egyik a masikra.

Mashogy nem tudom megfogalmazni.

2021. márc. 21. 10:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem biztosit semmit a másik. Ne költs hozzá semmit.
2021. márc. 21. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Élj a szerelmeddel! Probléma megoldva.
2021. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja még, akar e velem élni. Nem vagyok sajnos egy egyszerű eset
2021. márc. 21. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
De, tudja, hogy nem akar veled élni, de dugni jó vagy neki.
2021. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogy lehet félretenni a feszkot szóval?
2021. márc. 21. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék.
2021. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!