Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fog durvulni?Vagy már ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog durvulni?Vagy már ez is elég durva?Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok ,van egy gyerekünk.Olyan düh kitörések jönnek időnként rá,azért mert valami nem jön neki össze,hogy kisfiunk is sírva menekül előle,és már én is jobbnak látom ,ha olyankor elvonulok mellöle,mert akkora dühöt látok benne,hogy félek tőle,nem tudom mi jöhet ki belőle.Nagyon ijesztő olyankor.Az utóbbi időben egyre többször előfordul.

Azt mondja én provokálom.De ez nem igaz.Meg azt mondja ,hogy neki mindig sokkal több erőfeszítést kell tennie mindenért,másnak pedig olyan könnyen megy minden.Szerintem ez nem így van.Nagyon hamar elpattan nála a cérna,már a gyerekekkel szemben is ,aki még csak 8 éves.



2021. márc. 22. 20:36
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Miután lenyugszik,utána meg mintha mi sem történt volna,ugyan úgy viselkedik.Nem érti,hogy mi a gond.Sőt kitalálom,hogy már már félek,mert ő semmi durvára nem csinál.
2021. márc. 22. 20:38
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Elmebeteg. Van más nője 15 év után biztos....
2021. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan mit szokott csinálni? Bánt is titeket? Akkor mondanom sem kell, hogy az már kuka
2021. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

most.állj.fel. és. menekülj!


Ne várd meg míg megüt. Meg fog

!!!!


És most szólok: ha maradsz vétkesek közt cinkos leszel, mert a gyereket így te is bántalmazod.

2021. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Kiabál,dühöng,dobál dolgokat...

Ijesztő.Nem ütött meg.

2021. márc. 22. 20:43
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Meg fog. Elmebeteg. Erre nincs mentség. Innentől a te felelősséged a te és a gyereked testi és lelki épsége
2021. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nekem is hasonló problémám van (indulatkezelés), pszichológushoz járok vele (még csak most kezdtem, szóval eddig nem sok változást vettem észre, de bízok benne, hogy segít). Bár a legtöbb ember, akinek problémája van, hallani sem akar arról, hogy pszichológushoz menjen
2021. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Üljetek le és beszéljétek meg, mi a probléma. Ez az előző egy év mindenkit megvisel, idegösszeroppanás nem ritka. Lehet kéne neki 1-2 hét szabadság, tényleg kikapcsolódás.
2021. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus bántalmazó. Sosem lehet ő a hibás, szegényt mindig csak provokálják, és a körülmények áldozata. :( Mindjárt megsajnálom. Ja, nem.
2021. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, hogy akik leszavazzák azt, aki azt mondja meneküljön szegény gyerekkel egy bántalmazó kapcsolatból, azokat verik otthon. Megérdemelnék
2021. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!