Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megbocsatható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsatható, vagy én túlzom el? Nagyon durva.

Figyelt kérdés

Sztori a következő, 30 körüliek vagyunk, 3 éve együtt..

parom mindig is fillerbszo volt.. minden péntekre és vasarnapra hirdet utat oszkáron. 1 hete (!) mondtam neki hogy ezen a vasárnapon felmegyek énis vele, úgy hirdesse a helyeket, meg menjünk korábban, pl 1-2 Fele aztan kirandulunk egyet. Nem foglalkozott vele, pénteken felléptem oszkarra (nem is magától mondta el), és megláttam hogy ma estéte(...) meg van 3 főnek (!) hirdetve a hely. Azért hirdet 3mat mindig hogy hátul kényelmesen elférjenek 2-en az utasai, 1 meg előre nyilvan. Mondtam neki hogy ez mi, nem erről volt szó, irja át az utat korábbra meg vegyen le egy szabad helyet. Erre az volt a válasz, hogy úgyse foglal vasarnapig senki majd átszerkeszti. Természetesen már pénteken lefoglalták mind3 helyet.. állok, nézek hogy na most akkor? Ezt mondtam hogy ez lesz! Erre hogy en csak hisztizek meg szavahihetetlen vagyok meg csal veszekedni tudok, és nem lehe tkomolyan venni hogy tényleg akarok- menni. Mondom ezt nem hiszem el tényleg.. jó, mondom akkor most nyomorognak hátul az utasaid, (2 napja nagyon faj a hatam) én beülök előre, aztan max kevesebb pénzt kérsz el a “kényelmetlen” útért. Èn meg kifizetem a “kárt”. Erre ugy tunt nagyjabol belement. Hazament az anyjához, és elkezdett irogatni, elmondott minden nyomorultnak(!), hogy én nem vagyok képes alkalmazkodni, menjek BUSSZAL aztán majd felvesz a Népligetben ENNYIT MEGTESZ 😃 vagy 1500ért beülök hátra, mivel az utasai a legfontosabbak neki a vilàgon, nehogy rossz értékelèst kapjon. (Érdekes, 1-2 évig mindig ugy utaztunk, hofy én elől, többi utas hátul 3man.) sose mondott senki semmit. Itt ülök és nem tudom menjek-e.. és hogy ez vajon normális-e..én vagyok a hülye? Ja és hogy én max pár tosztálkodási szert hozhatok , alvós ruhát se merjek, nehofy túlsok helyet foglaljak..


2020. márc. 15. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Elég nyomoréknak tűnik a leírtak fényében, de valamiért te mégis vele vagy...
2020. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van. Az osz. arra való, ha egyedül megy az ember, és unatkozik, akkor miért ne vinne valakit, valakiket, ha még fizetnek is érte.


Te viszont a barátnője vagy, ilyenkor nem vinnék itasokat az biztos.

2020. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azosztigen. No words..
2020. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ritkán mondom, de dobd ki a zsidót, ez már kegyetlen, nem akarhatod ezt egy életen át.. durvulni fog, csak rosszabb lesz
2020. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból azt mondtam volna hogy ezen hülyeség osszeveszni és beszéljétek meg de aztán olvastam azt a részt hogy elhordott minden nyomorultnak. Ha ez tényleg szo szerint így volt akkor dobd ki a francba.
2020. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A csomagtarto meg ures....


😂😂😂


Egy zsido csaladban meg teged neznenek hulyenek. En is ilyen fillerb.szo csaladbol jottem. Borzalmasak. Szivattak engem is egesz eletemben.

2020. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"(Érdekes, 1-2 évig mindig ugy utaztunk, hofy én elől, többi utas hátul 3man.) És most mi van? Látod... Folytatódni így fog: bérel egy utánfutót kétezerér', te meg a gyereketek hátul fogtok ülni. Mit ülni, le lesztek spaniferezve (a ponyvás utánfutó ötszáz forinttal drágább lett volna)! A kocsiban a jól fizető utasok lesznek.


Jó utat!

2020. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
szerintem jók vagytok együtt. vegyél te is autót és indíts vállalkozást:)
2020. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az igen... A prioritások... :D Hát no comment..
2020. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak sokszor unják, hogy a barátnőiket állandóan furikáztatni kell. Valamennyi igazad van kérdező, bunkón kommunikálta le veled a barátod.

Mostanában én azon vagyok kiakadva, hogy egyre többször hallom, szégyen a tömegközlekedés. Közel lakunk Ausztriához. Itt egy családban 2, 3 autó is lehet. Viszont még mindig több a férfi autós. Elhülve látom,hallom, hogy elvárás a nők részéről a fuvar.Akár fáradt a férfi, akár más dolga lenne a nőjét ez nem érdekli. Mert buszra szállni az már milyen dolog... (Nő vagyok.)

2020. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!