Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalna? Vagy csak en csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalna? Vagy csak en csak gondolok bele dolgokba?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet az hogy a baratnom es a legjobb baratom tulsagosan is kozel kerultek egymashoz,engem pedig kezd ez zavarni. Minden felnek jeleztem mar ezt de ugyanugy folytatjak.

Legjobb baratomnak szinte csak en vagyok,mint barat mert rajtam kivul senkivel nem baratkozik. De mindenhova elhivja ot a baratnom. Hivasoznak,beszelgetnek elegge sokat.

Bizok a baratnombe,de kezd nekem furcsa lenni. Egy ket szemezesnek is szemtanuja voltam,akkor rajuk is szoltam.



Elegge sokat agyalok ezen,es mar aludni se alszok nyugodtan.


Szoval kerlek segitsen valaki higy ezt hogy kezeljem vagy egyaltalan mit tegyek ezzel a helyzettel.


2021. márc. 23. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkét félnek jelezted, hogy neked nem tetszik és ugyanúgy folytatják, akkor igazából nincs mit tenni. Esetleg nyomatékosításként leülhetsz egyszerre mindkettejükkel, hogy megbeszéljétek, elmondd mit gondolsz erről.


Nem feltétlenül csal meg a barátnőd, lehet hogy ők is lassan legjobb baráti kapcsolatot alakítottak ki, ki tudja.


Ha mégis megcsal, akkor nagyon sajnálom.

2021. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megcsal. Inkább úgy tűnik, hogy a barátnőd elcsavarta szerencsétlen fejét. Tudatosan vagy sem, de játszik vele és ő meg bedőlt neki. A barátnőd élvezi a figyelmet, a srác meg szép lassan beleszeret és álmodozik.
2021. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a baratnom mondta hogy szo nelkul kioffolna ha esetleg valami olyat mond,ir,vagy esetleg csinal. Legjobb barati kapcsolat persze hogy ki alakulhat,ennek semmi akadalya. De ugy veszekszenek neha,es ugy hisztiznek egymas dolgain mintha egyutt lennenek. Nagyon sok dolgot nem ertek am koztuk van.

Nyilvan minden no almodozik masrol,mert hazudik aki azt mondja higy nem. Csak azert na. En ezt furcsalom.

2021. márc. 23. 21:39
 4/6 Savlekotő ***** válasza:
65%
Ezért kell foglalkozni a társunkkal,nem akkor felébredni mikor az már bárkire rámozdul az orrunk előtt is,szar mikor az ember pótkerékké válik a saját kapcsolatában..
2021. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy nem torodtem vele. Konkretan mindent megteszek hogy boldog legyen. Igenis foglalkozok vele es torodok vele.

De persze te ezt jobban latod,mert te elsz ebbe a kapcsolatba...

2021. márc. 23. 21:59
 6/6 Savlekotő ***** válasza:
73%

Konkretan mindent megteszek hogy boldog legyen.. Megcsalna? Vagy csak en csak gondolok bele dolgokba?



Szoval a helyzet az hogy a baratnom es a legjobb baratom tulsagosan is kozel kerultek egymashoz,engem pedig kezd ez zavarni. Minden felnek jeleztem mar ezt de ugyanugy folytatjak.


Legjobb baratomnak szinte csak en vagyok,mint barat mert rajtam kivul senkivel nem baratkozik. De mindenhova elhivja ot a baratnom. Hivasoznak,beszelgetnek elegge sokat.


Bizok a baratnombe,de kezd nekem furcsa lenni. Egy ket szemezesnek is szemtanuja voltam,akkor rajuk is szoltam.

Elegge sokat agyalok ezen,es mar aludni se alszok nyugodtan.



Nem érzed az ellentmondást..

Fel se merülne ilyen kérdés ha itt minden jó lenne,akkor nem a haveroddal szemezne hívásozna a csajod órákig,de lehet ha az orrod előtt dugnak neked akkor se fog le esni..

2021. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!