Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon megsértett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon megsértett, ráadásul ma van a szülinapja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 hete készülök a szülinapjára, csomó mindent leszerveztem, dekoráció, az ajándékok, zene, kaja, pia, meg minden, csomó pénzem és energiám van benne. A legjobb barátait is meghívtam titokban, a süteményeket én fogom készíteni, és készítettem egy grafikát is egy közös képünkből.

Nagyon elfáradtam a készülésben, ráadásul most a munkahelyemen is sok lett a munka, így esténként nagyon fáradt vagyok.

Már tegnap is szóvá tette ezt, mert filmezés közben elaludtam, de mondtam neki, hogy csak fáradt vagyok.

Ma reggel is felkeltem, levittem a kutyát meg sminkeltem amíg ő aludt, felkelt, már vittem is neki a kávét, hogy “jó reggelt szülinapos”. Még kómás volt persze, utána én sminkeltem tovább, erre azt beszólt nekem, hogy “le kéne időben feküdni aludni, akkor nem lennél olyan mint a mosott sz...r”.

Ez nagyon rosszul esett, pláne hogy azért is vagyok mert szervezem a partit... Mondtam is neki, hogy ez rosszul esett, de nem szólt rá semmit...

Legszívesebben most lefújnám az egész partit, nagyon megsértett... Nektek erről mi a véleményetek?


2021. márc. 24. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt szép tőle, de nem hiszem, hogy beléd akart rúgni. Mi a párommal pl csak röhögnénk az ilyesmin pedig mi sem vagyunk mai csibék. Szerintem engedd el, és szülinapozzatok egy jót.
2021. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el, ha majd meglátja mennyi energiát fektettel a buliba lefog talán esni neki. S amikor már kettesben vagytok elmondhatod na ezért voltál fáradt neki jó legyen ez a nap.
2021. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Vannak ilyen nők? Én a születésnapomra rá egy hétre kapok egy leértékelt pólót 1500Ft-ért, ami nem is tetszik. Itt meg arról beszélünk hogy egy nő extra módon kinyalja a pasija s*ggét, az meg már hozzá van szokva a nagy jóhoz. Majd ezek után az érzi magát kellemetlenül, aki energiát fektet az egészbe. Tipikus.
2021. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintrm se gondolta komolyan vagy csak csipkelődni akart.
2021. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Megértelek, de szerintem próbálj túllépni rajta. Ezek apróságok még ha most nem is tűnik annak.

Elmesélem a saját sztorimat hátha ez segít.

Még csak két három éve voltunk együtt a férjemmel, amikor kitaláltam hogy szülinapjára megsütöm tortaformában a gitárját. Hogy pontosan le tudjam utánozni, kihoztam a konyhából hogy lássam közben. Amikor hazaért, nem érdekelte a torta, de kiakadt hogy kihoztam a gitárt. Nekem is nagyon rosszul esett, de túlléptem a dolgon. Azóta eltelt már egy pár év, de jó férj, jó apa, segít, mellettem áll, jó a házasságunk

2021. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem 1 hónapig ne borotváld odalenn. Az jobban hazavágja.


És persze szex se legyen!

2021. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Ezzel én is megjartam mar egyszer


A párom jött haza külföldről. Én annyit de annyit készültem rá, hogy mire ideért, csak egy mosott rongy voltam màr. Sacc 3 napig nem voltam magamnál. Plane hogy egész éjszaka szexeltünk is. A végèn már a nevemet sem tudtam. És kiakadt hogy mi van velem.

Szakitás is lett belőle..leirt.

2021. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
A férfiaknak többet ér egy kipihent, kiegyensúlyozott, kedves, odaadó, szexcentrikus, faradtságot nem kifogásként használó nő, mint egy bulira való sütögetés miatti teljesen leharcolt, semmihez nincs kedve "mosott sz.rnak".
2021. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
6os, ki az az ostoba aki azt hiszi hogy szexel lehet zsarolni? Ugyan...
2021. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki "mosott szrnak" nevezi a párját, azt lehet.
2021. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!