Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom legjobb barátnöi megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom legjobb barátnöi megsértették azzal, hogy ö örülhet, hogy nem kell fétékenykednie, mert olyan ronda pasija van (én) hogy senkinek nem kellene. Miért mondanak ilyet és én mit tudok tenni, hogy kibéküljenek?

Figyelt kérdés

Már jópár éve együtt vagyunk. A barátnöi gyerekkori barátnök. Sajnos elég féltékenyek mostanában, minden más nöben azt látják higy az ö szuper pasijukat akarja megszerezni. Valahol azt látom hogy ettöl még "nagyobbnak" is képzelik magukat, tetszik nekik, de közben meg jeleneteket rendeznek, belekevernek másokat is (pl. céges bulin voltam és felhívott az egyik hogy hol a pasija, velem van? Mert biztos most csalja meg)

Csak erröl tudnak mostanában beszélni a barátnömnek, egymásra licitálva, mire elege lett, rájuk szólt egy beszélgetés alkalmával hogy fejezzék ezt már be, nem akarja minden nö a világon az ö pasijukat.

Erre kioktatták, hogy ö ne szóljon ebbe bele, ö nem tudja milyen ez amikor meg kell védeni a tökéletes pasit. Boldog lehet, hogy olyan pasija van (én) aki annyira ronda, hogy nem kellene rajta kívül a világon senkinek és nem kell aggódnia emiatt. Kifejtették, hogy ha engem egy lakatlan szigetre tennének egy falunyi csajjal, akkor se jöhetne össze semmi, inkább leszbik lennének mint hogy én. Meg stb.

Barátnöm sírva jött haza, azt mondja az volt a legrosszabb hogy nem is dühösen vágták ezt a fejéhez, hanem tök nyugudtan, sőt még kicsit lesajnálóan is.

Nem értem miért mondtak ilyeneket, azért eléggé megsértettek (de most nem rólam van szó). Jóban voltunk mindig is, én nem úgy néztem őket, hogy milyen a külsejük. Eszembe se jutott. Azt tegyük hozzá, hogy abban amit mondtak igazuk volt! Valóban nem vagyok jóképű, mindig is gondom volt a csajozással, soha nem jöttem be senkinek. De ez van, most már mióta megtaláltam, boldog vagyok a barátnömmel.

Ha igazuk is van, ilyet akkor se mondunk! Szegény párom azóta szóba sem áll velük, csak itthon üldögél egyedül meg néha sír is. Rossz nézni. Tudom hogy szeretne kibékülni velük, csak miattam szakítaná meg akár örökre a kapcsolatot velük! Örülök neki, hogy kiáll mellettem, de én ezt nem akarom!

Arra gondoltam hogy kommunikálom valahogy a csajok felé, hogyha eljönnek és bocsánatot kérnek mindkettönktöl, akkor le van rendezve a dolog.


Jó ötlet vagy valami mást kéne csinálnom?


2016. dec. 19. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hulladek emberektol inkabb oruljetek, hogy megszabadultatok...
2016. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nekem ilyen barátnők nem hiányoznának. És nem miattad nem békülnék ki velük, hanem magam miatt mert az ilyenek nem barátok. Nekem ilyen emberekre nincs szükségem. És teljesen mindegy, hogy igazuk van e vagy sem, mert ha valóban nem vagy jó képű akkor sem mondunk ilyet, max annyit, hogy te szerencsés vagy ha nem akarják lenyúlni a pasidat vagy valami. Ha bocsánatot kérnek őszintén az más. Szerintem a barátnőd azért sír mert rájött milyen önző, felszínes lányokkal barátkozott eddig.
2016. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen barátnőkért nem kár! Írom ezt nőként. Tudod, én a barátnőim/barátaim választását sosem kritizálom, elfogadom a döntésüket. Maximum azt teszem szóvá, ha az illető számára a kapcsolat szemmel láthatóan ártalmas (pl. kihasználják, bántalmazzák, stb.), de akkor is finoman, úgy, hogy ne bántam meg a BARÁTAIMAT. Számomra ugyanis a barátság erről szól... olyan barátokra meg nincs szükségem, akik az én rovásomra élik ki a saját egoizmusukat. Magamtól is megszakítanám velük a kapcsolatot és eszembe nem jutna folytatni.
2016. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Majd jövőre, ha átkerültök az ovi középső csoportjába, kibékültök...
2016. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ilyenek a barátai, annak ellenségre már nincs is szüksége.
2016. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nekik kell egymás közt rendezni, szerintem a legjobbat akkor teszed, ha nem avatkozol bele.

Inkább rángasd el otthonról a barátnődet, és vidd el valahová, hogy kimozduljon.

A legjobb az lenne, ha társaságba tudnátok menni, pl. a te barátaiddal, rokonokkal, stb. Hogy ne érezze magát magányosnak.


Az ilyen barátnőkért pedig valóban nem kár! (És ne csodálkozzanak, ha a pasijuk másfelé kacsintgat, gondolom megunta az állandó hisztit... )

2016. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak, hogy az ilyen barátnőkért nem kár! Még akkor sem mondhatnának ilyet ha igaz lenne.. örülniük kellene, hogy a barátnőjük olyan pasit talált mint te, akivel boldog, akivel jól kijönnek, akivel nem veszekednek. Ha nem vagy nekik szimpatikus vagy nem tetszel nekik akkor sem úgy kell ezt a barátnő tudtára adni ahogyan tették a csajok.. Szóval majd, hogyha a csajok elmennek a barátnődhöz és bocsánatot kérnek tőle akkor elgondolkozhattok, hogy szeretnétek-e velük folytatni a kapcsolatot vagy sem, viszont én azt mondom addig is, hogy ne akard te kibékíteni őket..
2016. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azta k*rv*... Ilyen p0fátlan p*raszt nőket. Nagyon kedves és önzetlen dolog hogy ki szeretnéd békíteni őket de hidd el a baratnődnek csak szívességet tettek ezzel, soha nem lenne szükségem ilyen barátnőkre.. Ezért van nekem egy baràtom aki a keresztanyám is egybe a többi meg férfi.

Nem értem hogy a nőkbe ez a rivalizálás folyton meg amugy is.

Akinek nem inge...

Mozduljatok ki érezzétek jól magatokat együtt vagy a családdal és rá jön ő is hogy ilyen emberekre nincs szüksége.

2016. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Leönteném lúggal a fejüket. Utána megnézném milyen pasik állnak össze velük.
2016. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BigGeorge ***** válasza:
100%

Jólvan 9-es pont tegnap ebéd közben láttam véletlenül egy hírt egy savval leöntött arcú nőről és még egy szép nagy kép is volt, kössz hogy eszembe juttattad. Ezzel inkább ne poénkodjál.

Te meg kérdező nem lehetsz ennyire mulya, hogy még ezek után békíteni akarod őket meg lehordtak a sárga földig te meg "jó nem baj nem baj igazatok van ronda vagyok, ó elnézést hogy belém rúgtál biztos rossz helyen voltam" Nem k*rvára nincs igazuk, egy barát ilyet soha nem mondana. Főleg nem részletezné, hogy még egy lakatlan szigeten se nyúlnának hozzád. Csodálom a barátnőd nem tépte meg a csajt. Eszed ágába ne jusson kibékíteni őket mert nyilvánvalóan nem a barátai a lánynak.

Még a végén a nagy kibékítés után lebeszélnék őt rólad.

2016. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!