Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megsértett, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megsértett, jogosan várom, hogy bocsánatot kérjen?

Figyelt kérdés

Az előzmény, hogy anno egy buliban voltunk és egy csaj megfogta a fenekét, ő meg nem szólt erre semmit. Nagyon összevesztem vele, azt vártam volna, hogy azt mondja a csajnak "bocs, de ne fogdoss mert barátnőm van", de ő semmit nem mondott... Sőt, szerinte még én reagáltam túl, mert 1. ő nem csinált semmi rosszat, 2. nem akar a csajtól semmit, 3. menjek és beszéljem ezt meg én a csajjal ha baj van...


Kibékültünk végül, de ma meg megkérdezték tőlünk, hogy milyen volt a buli, a barátom meg rávágta, hogy "hát nem volt túl jó, mert veszekedtünk", és ez rosszul esett, mert olyan volt, mintha engem hibáztatna azért, amiért nem volt túl jó a buli... Elmondtam neki is ezeket, de csak azt hajtotta, hogy ő nem csinált semmit és sírt, majd mondtam hogy menjen inkább haza, így elment. Azóta nem ír, nem hív. És ez is rosszul esik.


2017. jan. 5. 13:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

Mi az, hogy te menj el és beszéld meg a csajjal? Ez csak az ő dolga, nehogy már neked kelljen őrizned, mert nem tud és nem is akar távolmaradni az ilyesmitől?

Jó nagy tirpák a barátod.

Jogos, ha ez nem tetszett, bár lehetett volna kulturáltan beszélni.

Az viszont, hogy a barátod utána így kitetegeti a magánügyeteket, elég gáz

2017. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jogosan vagy felháborodva és tènyleg neki kéne bocsántot kérnie mert ha egy konfliktusért amit ő teremtett mert szerencsétlen volt, akkor kérjen már bocsánatot akkor is ha ezt nem érzi bűnnek. Úgy is bocsánatot fog kérni de ha ilyen labilis a kapcsolatotok hogy ilyeneken megy a vita, akkor hagyjátok is abba, mert ez szerintem gyerekes.
2017. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Tehát:

-buliban valaki rányomult, de nem érdekelte, nem viszonozta

-te ezen megsértődtél, hogy nem küldte el hangosan és emiatt összevesztél vele

-utána azt mondta valaki másnak hogy nem volt jó a buli mert összevesztetek

-és te ezen megsértődtél hogy téged hibáztat


Nem érzem jogosnak a kiakadást, egyrészt te vesztél össze vele, amitől elromlott a hangulat a buliban, ráadásul teljesen feleslegesen...Ha énnyire zavart, akkor miért nem mondtad meg te a csajnak, hogy foglalt a barátod? Utána megint felhozod neki ugyanezt, miközben ő nem érzi hibásnak magát - mert nem is az, IMHO - elküldöd és csodálkozol hogy nem hív?

Beszéld meg vele nem vádló módon, hanem normális hangnemben, hogy hogyan szeretnéd, máskor hogy reagáljon le egy ilyen helyzetet. Lehet hogy ő is bocsanatot kér, de tőled is elférne az irányába.

2017. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 kolosszus22 ***** válasza:
84%
Gyerekes az egész sztori. Te is, meg ő is.
2017. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
3.: miért a kérdezőnek kéne a másik lányt lerendezni? Egyáltalán nem az ő dolga. Ha meg pofánvágja, akkor ő lesz a hisztis sárkány. Ez igenis a fiú dolga
2017. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#3 ha nekem fogta volna meg valaki a seggem/mellem és nem szólok rá semmit, akkor az is rendben van ezek szerint?
2017. jan. 5. 14:20
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

#3 #5-nek:

Először is, feltételezem nem viszonozta a srác a közeledést - ha igen az nyilván más megvilágításba helyezi a dolgot.

Valószínűleg nem akarta látványosan elküldeni a csajt, ezért inkább nem szólt semmit. Nem kell pofánvágni, értelmesen lehet közölni, hogy az úriember foglalt, legyen szíves másszon le róla. Ha erre nem képes...akkor lehet drasztikusabb eszközökhöz is folyamodni, akár elhúzni a sracot a helyszínről.

#3 #6-nak:

Nem, nincs rendben, nem is írtam, hogy rendben lenne. Gondolom ha szoros kapcsolatban élsz, akkor ha egy ismeretlen rád mozdul, akkor te sem egyből leüvöltöd a fejét. Csak annyit írtam, hogy nem lenne muszáj ennyire kiakadni azon, hogy próbálta feltűnés nélkül megoldani a helyzetet.

2017. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem a tini kategóriába tetted...Ez a felnőtt kategória, az pedig ahogy te reagáltál, gyerekes.

Fogom 32 évesen a fejem, hogy ide miért a tinédzserek írnak ki ostoba kérdéseket?!


Odamentél volna a lányhoz, a szeme láttára átöleled a kis páviánfiúkádat, abból csak leesik a csajnak, hogy nem jó helyen keresgél.Erre akkor nem gondoltál?

2017. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#7

Nem azzal van a baj, hogy nem ordította le a csaj fejét, hanem azzal, hogy SEMMIT nem csinált. Ránézett tök nyugodtan, nem zavarta, hogy ugyan abban a szobában vagyok. De ezt a kérdésben is leírtam. A "bocs, de ne fogdoss mert barátnőm van" távol áll a leüvöltéstől.

2017. jan. 5. 14:32
 10/25 A kérdező kommentje:

"Nem kell pofánvágni, értelmesen lehet közölni, hogy az úriember foglalt, legyen szíves másszon le róla. Ha erre nem képes...akkor lehet drasztikusabb eszközökhöz is folyamodni, akár elhúzni a sracot a helyszínről."


Ja, ha meg nem vagyok ott, akkor a farkára ül, akkor se szól semmit?

2017. jan. 5. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!